Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ile jechaliście najszybciej na #rower ? Oczywiście liczą się zjazdy z górki, ale na takim odcinku żeby "poczuć" prędkość ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja w tamtym roku zbliżyłem się na crossie do 60km/h (dokładnie było to chyba 58), zjazd trwał około pół minuty i powiem szczerze, że nie za bardzo mam ochotę to powtarzać - zawsze jeżdżę w kasku, ale w tamtym momencie nie wydawało mi się żeby to miało cokolwiek pomóc

#kiciochpyta #pytanie
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rdy: to nie ja xD ale zgadzam się że kiepski pomysł - jechałem kiedyś za MPK, ofc znacznie wolniej, może 40kmh no i też prawie skończyło się hamowaniem na szybie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zboinek: dla mnie na krakowskiej drodze to jednak było bardzo dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@powaznyczlowiek: 63km/h z górki, ale zacząłem już powoli srać w siodełko bo zbliżał się koniec górki, a na końcu ulica (taki kształt T), a za ulica hopka. Jakbym nie wyhamował to albo wbita w jakiś akurat jadący samochód, albo lot na księżyc przez hopke xD
Ale fajnie u nas jest jak się jedzie między Policami, a Szczecinem. Taki długi zjazd ulicą. Najpierw trzeba się co prawda wdrapać, ale takie śmiganie asfaltem, a lewo prawo las.. pięknie jest. Jak robię dłuższą trasę to lubię tamtędy wracać
@powaznyczlowiek: E tam. Tzn. też zależy - bo 40 km/h w terenie wąską ścieżką między drzewami inaczej trochę czuć, niż 70 km/h po asfalcie. Mnie zdarzyło się lecieć chyba 92 km/h, a zjazdów, gdzie da się lecieć >70 km/h to mam w okolicy kilkanaście, ot jakiś segment z zeszłego tygodnia; w sumie popatrzyłem na max prędkość z jazd w kwietniu - praktycznie każda jazda zaliczała kawałek >65 km/h.

Hardcore to jest
mucher - @powaznyczlowiek: E tam. Tzn. też zależy - bo 40 km/h w terenie wąską ścieżk...

źródło: comment_1587502348upY9TftWRzkb2EAXDtXuH5.jpg

Pobierz