Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 533
Przyszła do nas kontrola i oto wynik tejże kontroli.
Za całe zło świata łącznie z wirusem oraz propaganda TVP winne są kasjerki.
Spowodowane jest to tym, że nie znamy na pamięć wszystkich z 1378 kodów. Korzystanie z książki z kodami lub wyszukiwanie po nazwie towaru jest surowo zabronione a my mamy nauczyć się tych kodów na pamięć bo tak trzeba. Za niewykonanie polecenia utrata premii xDD

A tak serio to znamy ponad połowę kodów na pamięć. Nie pamiętamy takich, które występują rzadko lub okazjonalnie typu ozdoby świąteczne. Zapamiętujemy je w święta a potem zapominamy bo jebla by można było dostać pamiętać to wszystko. I tak się żyje powoli w tej pracy xD

#pracbaza
  • 116
@Spajkodron3000 takim prostszym zawodom to zazdroszcze, że robisz swoje, odbijasz kartę i wychodzisz mając #!$%@? total.
Taki lekarz, prawnik czy programista wychodzi, wraca do domu i go męczą te sprawy, myśli o mordercy, o programie, o pacjentach, o projektach. Potem zjada kolację i zamiast posiadać pracę w dupie to on sobie myśli, że kurła jeszcze miałem dokumentację angulara przeczytać. Jeszcze akta sprawy przejrzeć. Jeszcze sobie przypomnieć czy troponina C czy N jest
@cukrowyburakatakuje Kolejny koleś, który rekompensuje sobie coś kosztem innych, tak jak to regularnie robią bardzo malutcy ludzie xD Pewnie ma małego albo dochodzi po 10 sekundach i żeby o tym chociaż na chwilę zapomnieć, obraża ludzi w Internecie. Ewentualnie ma 15 lat i nic nie wie o życiu. Typowe, szkoda czasu na takich. Gdyby naprawdę był tak świetnym człowiekiem jak twierdzi, po elitarnym kierunku studiów z pewnością znałby też zasady kultury i
@cukrowyburakatakuje: też byłem takim cwaniakiem jak byłem w liceum i też mówiłem o kasjerkach, że nie mają ambicji, oj jak mnie szybko życie zweryfikowało po paru latach ( ͡º ͜ʖ͡º) i ciebie spotka to samo, bo jeśli byś był już powyżej 20 roku życia to byś tak nie pisał, nie ważne ile byś teraz zarabiał, nawet 20 koła miesięcznie.
@cukrowyburakatakuje niby uczelnie elitarną skończyłeś, ale w głowie bieda umysłowa. Cóż, nick bardzo pasuje. Życzę abyś otrzymał równie mało szacunku od kogoś w przyszłości kto będzie nad tobą. Zresztą, każdy kto się tak zachowuje w końcu odczuje to na swojej skórze, ale i tak się pewnie niczego nie nauczysz ¯_(ツ)_/¯
@Spajkodron3000: Powiem Ci Słoneczko tak. Kiedyś będąc w wojsku mieliśmy epidemię anginy i to takiej przewlekłej. Gdy dowódca kompanii, Pan kapitan był na L4 to nie było problemu a podoficerowie lekko odetchnęli. Gdy oprócz dowódcy zachorował zastępca dowódcy, młody porucznik, to dalej nic się nie działo, a skubany wyśmiewał tych co idą na L4, że cieniasy xD. Gdy zachorował Szef kompanii (podoficer od logistyki itp.), to już zaczęło się robić niefajnie,
@Spajkodron3000: tak z ciekawości najechałem na nick tego "cukrowy burak" czy mam jakąś notkę o nim(bez czytania jego komentarza, a jednie waszych odpowiedzi), a tam" zjeb, gównojad".
Szacunek dla ludzi pracy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)