Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 533
Przyszła do nas kontrola i oto wynik tejże kontroli.
Za całe zło świata łącznie z wirusem oraz propaganda TVP winne są kasjerki.
Spowodowane jest to tym, że nie znamy na pamięć wszystkich z 1378 kodów. Korzystanie z książki z kodami lub wyszukiwanie po nazwie towaru jest surowo zabronione a my mamy nauczyć się tych kodów na pamięć bo tak trzeba. Za niewykonanie polecenia utrata premii xDD

A tak serio to znamy ponad połowę kodów na pamięć. Nie pamiętamy takich, które występują rzadko lub okazjonalnie typu ozdoby świąteczne. Zapamiętujemy je w święta a potem zapominamy bo jebla by można było dostać pamiętać to wszystko. I tak się żyje powoli w tej pracy xD

#pracbaza
  • 116
Uwielbiam ludzi wykonujących te tzw. proste zawody. Idźcie sobie sami, szmaciarze i zapieprzajcie tak to zobaczycie. Co za kij w dupie, topowe kierunki, śmieci społeczne, żeby dzieci widziały jak można skończyć XDD. Ja pierdo*ę. Mnie uczyli rodzice, że to bardzo ciężka praca, słabo opłacana i trzeba to bardzo szanować, jednocześnie warto pomyśleć o jakimś fajnym zawodzie, gdzie dłużej się uczy, ale jest potem lepiej opłacany itd. Mam znajomych buraków, jesteśmy po (teraz
@Spajkodron3000: tez skończyłem elitarny kierunek techniczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mam odmienne zdanie od kolegi wyżej, pełny szacuneczek zwłaszcza w obecnej sytuacji. Moja różowa tez pracuje w handlu także zdaje sobie sprawę jak to teraz wygląda
@Spajkodron3000: W ogóle skąd to gówno się bierze? XD

Rzuć te robotę w cholerę i idź gdzie indziej, bo tam to się #!$%@?. Nie mam pojęcia ile zarabiasz, ale podejrzewam, że to zdecydowanie za mało, żeby pisać potem kolokwium z kodów na bułki, no ja #!$%@?ę.

Kiedyś tak miałem w North Fishu. Praca jak praca, typowa minimalna krajowa na dorobienie sobie pięciu stówek miesięcznie na studiach. Ale oczywiście, miałem wejściówki z
@Spajkodron3000: ja kiedys pracowalem na kasie ale w hurtowni, gdzie przychodzilo wielu klientow i mialem pod soba w kasie na kluczyk kilkanascie tysiecy zl. Do kasy mial dostep tez kolega no i w wyniku nie wiadomo czego zniknelo 1500 zl na koniec dnia, bo sie nie zgadzal stan kasy z systemem, a #!$%@? byl taki, ze trudno bylo nadazyc za tym co sie dzieje. Szef uznal, ze moja wina i mi
@Spajkodron3000: nie przejmuj się takim gadaniem. Ja pracuje na stanowisku technicznym, może takim jak ten głąb burak (rzekomo) ukończył, i nie widzę różnicy pomiędzy moją a Twoja pracą. Robimy inne rzeczy, mamy inną odpowiedzialność, pewnie, ale wartość społeczna tej pracy nie różni się. Każdy jest potrzebny, każdy musi przez coś przejść aby do czegoś dojść.
Powodzenia!
@Spajkodron3000: Powinnaś powiedzieć, że spoko, możesz się uczyć o ile dostaniesz na tą naukę czas w ramach swojego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ekstrakt: Pracowałem całe 2 miesiące w spożywczaku. Raz rzekomo miałem aż 2zł za mało i kazali mi to pokrywać. Tydzień później starsza pani zostawiła mi worek groszówek, z 10zł i nikt się nie zająknął, że mam coś za dużo xD
Szybko stwierdziłem, że