Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 532
Przyszła do nas kontrola i oto wynik tejże kontroli.
Za całe zło świata łącznie z wirusem oraz propaganda TVP winne są kasjerki.
Spowodowane jest to tym, że nie znamy na pamięć wszystkich z 1378 kodów. Korzystanie z książki z kodami lub wyszukiwanie po nazwie towaru jest surowo zabronione a my mamy nauczyć się tych kodów na pamięć bo tak trzeba. Za niewykonanie polecenia utrata premii xDD

A tak serio to znamy ponad połowę kodów na pamięć. Nie pamiętamy takich, które występują rzadko lub okazjonalnie typu ozdoby świąteczne. Zapamiętujemy je w święta a potem zapominamy bo jebla by można było dostać pamiętać to wszystko. I tak się żyje powoli w tej pracy xD

#pracbaza
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cukrowyburakatakuje

Troszkę się pomyliłeś chlopcze, tak się składa, że jestem po skończonym elitarnym kierunku technicznym na jednej z najlepszych uczelni w Polsce, ale ja w przeciwieństwie do ludzi pokroju opki mam ambicję i nie chciałbym skończyć jak jakaś śmieszna kasjerka bo to brak godności do siebie


JESTEM #!$%@? KIMŚ
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000:
Trudno mi Cię osądzać, bo może byłaś w szkole tą osobą, która dokuczała innym, tym którzy próbowali coś w życiu osiągnąć albo po prostu nie miałaś warunków do dalszej edukacji. Nie dziw się później, że ludzie pokroju @cukrowyburakatakuje wylewają swoją frustracje na osobach pracujących fizycznie. Choć trudno dzisiaj nazwać skończenie studiów jakimś osiągnięciem, to jednak ich posiadanie jest jakimś atutem, o którym przypominają cały czas ludzie niedowartościowani, szukający
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek jeśli naprawdę myślisz, że w zawodach typu prawnik, inżynier, lekarz każdy po powrocie do domu żyje pracą, to znaczy, że dopiero zaczynasz karierę zawodową i jeszcze sporo drogi przed Tobą.
Sam w pracy zwykle kontaktuję się z szefostwem firm, dla których robię zlecenia, teraz wiem, że większość z nich też tak kiedyś myślała, nawet sam tak myślałem. Ja skończyłem z chorobami żołądka, kolega - właściciel dużej firmy dorobił się sztucznej
  • Odpowiedz
Do ludzi swojego pokroju którzy chcą coś osiągnąć w życiu zawsze odnoszę się z szacunkiem, w tym przypadku mam do czynienia ze zwykłą kasjerka i jakimś bialorycerzykiem. To raczej ludzie powinni się śmiać z Ciebie, że bronisz w Internecie zawód kasjerki. Nie widzę nic złego w wypowiadaniu się na wykopie mając wykształcenie wyższe z topowego kierunku technicznego. Nie każdego jedynym osiągnięciem jak zapewne Twoim i opki jest zdana matura na 30% z
  • Odpowiedz
a co to za elitarny kierunek? Aktualnie nie ma elitarnych kierunków wszystko można skończyć mając odpowiednią ilość pieniędzy. Nawet prawo i medycynę, które również nie gwarantują wysokich zarobków. Jeśli będziesz przeciętny na tych kierunkach to nie będziesz zarabiał o wiele więcej od Pani na kasie bo albo skończysz w jakimś szpitalu powiatowym z depresją albo w kancelarii zajmującej się w większości rozwodami. Więc weź głęboki oddech i zamknij klawiaturę następnym razem. Bo
  • Odpowiedz
no bo koleś zakładając że kończy studia medycyna a tego nie wiemy od razu przecież będzie profesorem a nie rezydentem na specjalizacji xd maks co może mieć to 100k brutto rocznie w powiatowym. I skończ już #!$%@?ć xd


@wiem_wszystko: profesor nie robi za 100/h
Mówimy o podstawowych stawkach świeżo po stażu podyplomowym.
Skąd Ty bierzesz info o zarobkach lekarzy?
  • Odpowiedz
@KarmazynowyAstrofizyk ale ja to doskonale to rozumiem bo jestem zwolennikiem pracy tylko tyle ile trzeba i ani trochę więcej.
Problem w tym, że są grupy zawodowe, są ludzie, ktorzy po prostu wychodząc z pracy często nie mogą wyłączyć tego myślenia. Nie mówię że wszyscy i nie mówię że zawsze. Ale znam wielu lekarzy, którzy idąc do domu myślą o swoich pacjentach. Sam często tak mam. I bardzo trudno jest się od
  • Odpowiedz