Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 533
Przyszła do nas kontrola i oto wynik tejże kontroli.
Za całe zło świata łącznie z wirusem oraz propaganda TVP winne są kasjerki.
Spowodowane jest to tym, że nie znamy na pamięć wszystkich z 1378 kodów. Korzystanie z książki z kodami lub wyszukiwanie po nazwie towaru jest surowo zabronione a my mamy nauczyć się tych kodów na pamięć bo tak trzeba. Za niewykonanie polecenia utrata premii xDD

A tak serio to znamy ponad połowę kodów na pamięć. Nie pamiętamy takich, które występują rzadko lub okazjonalnie typu ozdoby świąteczne. Zapamiętujemy je w święta a potem zapominamy bo jebla by można było dostać pamiętać to wszystko. I tak się żyje powoli w tej pracy xD

#pracbaza
  • 116
@cukrowyburakatakuje: No tak, bo społeczeństwo nie potrzebuje kasjerów oraz innych "niższych" zawodów świadczących usługi. Każdy musi być programistą 15+, tak jak zapewne Ty () Zmartawię Cię jednak, Dzbanie. Taki jesteś uczony, że nawet nie do końca zrozumiałeś wpis @Spajkodron3000. Mirabelka nie żali się tutaj bezpośrednio na pracę, a na beznadziejne wymagania i standardy wyssane z palca. A te, jak przekonasz się po maturze,
@Tomcio_W: Troszkę się pomyliłeś chlopcze, tak się składa, że jestem po skończonym elitarnym kierunku technicznym na jednej z najlepszych uczelni w Polsce, ale ja w przeciwieństwie do ludzi pokroju opki mam ambicję i nie chciałbym skończyć jak jakaś śmieszna kasjerka bo to brak godności do siebie. Społeczeństwo oczywiście potrzebuję takich ludzi, żeby pokazać swojemu dziecku jak może skończyć gdy nie będzie się uczyć, bo taka zwykła kasjerka w oczach normalnego człowieka
@Tomcio_W: Do ludzi swojego pokroju którzy chcą coś osiągnąć w życiu zawsze odnoszę się z szacunkiem, w tym przypadku mam do czynienia ze zwykłą kasjerka i jakimś bialorycerzykiem. To raczej ludzie powinni się śmiać z Ciebie, że bronisz w Internecie zawód kasjerki. Nie widzę nic złego w wypowiadaniu się na wykopie mając wykształcenie wyższe z topowego kierunku technicznego. Nie każdego jedynym osiągnięciem jak zapewne Twoim i opki jest zdana matura na
@cukrowyburakatakuje: co mogę powiedzieć. Gratulacje dla ciebie za skończenie elitarnego kierunku technicznego. Szczerze i bez sarkazmu. I przyznam ci rację, że praca kasjerki nie jest ani ambitna ani wymagająca, jednak każda uczciwa praca powinna być szanowana i taką zasadą się kieruje. Oczywiście mogłabym ci napisać, że ucze się nowych rzeczy, żeby przestać być kasjerką, nie ze względów finansowych, bardziej z powodu monotonii tej pracy ale po dłuższym namyślę stwierdzam, że wrzucę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: podałabyś przykład takiego kodu który znasz na pamięć? Zastanawia mnie czy kasjerki, które znają po kilkaset takich kodów, to ukryta opcja 999 IQ czy jednak poprzez ciągłe ich używanie to nieświadomie wchodzi w krew
@Spajkodron3000 pracuje w korpo, zajmuje sie rujnowaniem ludziom zycia klikajac w komputer i tez uzywam roznych kodow przy pewnych czynnosciach. Nie ma ich 1500 a pewnie 1/3 a pamietam moze 30? 40? Tych najczesciej uzywanych. Po co wszystkie? W sklepie to samo, chyba tylko zarzad wymaga od kasjerek tego, zaden klient normalny nie ma z tym problemu przeciez.

@Kasia123456789 w kerfurze kiedys zwrocilam uwage jak sobie podpowiadaja to kody na piczywo to