Wpis z mikrobloga

@becetbreak: Przecież na tym serwisie siedzi głównie jakieś dno intelektualne, co najczęściej nie wyjechało nigdy poza swój powiat, a czasem pewnie i dzielnice XD Są małe grupki starające się zachować jakieś pozory i prowadzić cywilizowane dyskusje, ale zaraz są zakrzyczane albo przez trole albo miernoty.
Dodaj do tego dzieciarnię co się nudzi w domach, ogrom nieprzystosowanych ludzi z chorobami psychicznymi i tak powstał... Wykop!
@KlaudiX: widziałęm dzisiaj moją sąsiadkę. Miała taką wymyślną fryzurę, tu dłuższe gdzie indziej przygolone mniej i bardziej. Widok aktualny był nieciekawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W nocy bym się wystraszył. Ogólnie każdy kogo znam i miał krótką fryzurę to wygląda teraz jakby uciekł z psychiatryka. Najgorzej kobiety, ktore miały dość krótkie (bądź wymyślne) włosy ale jednak nie na łyso. (ʘʘ)
Jak ja uwielbiam ten argument. Tak bardzo nie pasuje w sytuacji serwisu w którym ta sama grupa użytkowników może demokratycznie plusami i minusami głosować za tym jaka jest dominująca opinia. Więc albo co tydzień wymieniamy użytkowników na zupełnie innych albo to te opinie się zmieniają jak chorągiewki dokładnie tak jak pisałem.


@becetbreak: Pewnie tak samo działa mózg jednego człowieka. Jak jedne neurony są zadowolone to drugim coś nie pasuje i krzyczą.