Wpis z mikrobloga

@becetbreak: Dokładnie, gdyby opinie były tak podzielone jak tu się sugeruje, to wykopy z płomieniem powinny mieć tyle samo zakopów i to samo powinno być widać w komentarzach, zróżnicowanie. Tymczasem widać jednostronność która się zmienia w zależności jak zawieje. Pomijając już że na pewne tematy od jakiegoś czasu tu jest tabu i niewygodne wykopy sztucznie są utrzymywane pod kreską. Wykop -> fejkowy portal.
Cieszę sie, że mam maszynke i umiem ją obsłużyc... ludzie to mają problemy, grozi przepełnienie szpitali i niewydolnosc słuzby zdrowia? No trudno, ale przeciez na pandemii trzeba jakos wygladac! Zwlaszcza ze w obecnej sytuacji to w domach, albo chociaz w odosobnieniu siedzieć się powinno, a kto ocenia np fryzure w tym przypadku, zwłaszcza z cudzą, bo rozumiem że każdy ze swoją chce sie czuć dobrze, to rozumu nie ma
@becetbreak:

Jak ja uwielbiam ten argument. Tak bardzo nie pasuje w sytuacji serwisu w którym ta sama grupa użytkowników może demokratycznie plusami i minusami głosować za tym jaka jest dominująca opinia. Więc albo co tydzień wymieniamy użytkowników na zupełnie innych albo to te opinie się zmieniają jak chorągiewki dokładnie tak jak pisałem.


Wróciłem do tego wpisu zwrócić Ci honor, retoryka większości wykopków ws. obostrzeń zmieniła się w ciągu miesiąca o 180