Wpis z mikrobloga

@Mizumono: potwierdzam, ja już w moim i8 mam 7-8 kabel? Jak otwarłem ostatnio szufladę z różnymi dziwnymi kablami do iPhona to się przeraziłem. Najlepiej jak końcówka złamała się 2x w gnieździe. Telefon fajny.. ale kable c-----e. Taki model biznesowy na akcesoria. ( _)
  • Odpowiedz
@jezuchrysteznowu: @niekompalityca: na 5~ telefonów z Androidem nigdy takiego problemu nie miałem, a potem iPhone XS Max - po paru miesiącach s---------e wejście lightning (ładowałem zawsze normalnie, nie wyginam kabla, nie wpycham na siłę etc.), oryginalny kabel się r------ł od chyba zwijania go w okrąg co nigdy mi się nie zdarzyło z innymi, nawet najtańszymi ładowarkami. Nigdy więcej tego badziewia, z całego Apple jedynie AirPods Pro uważam za
  • Odpowiedz
@arctic6: tez xs max here i to najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałem tak samo kable. Dodam ze byłem hejterem apple do całkiem niedawna i tylko flagowcow od samsunga używałem wiec nie odbierz tego jako ślepe fanbojowanie.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: no nie wiem jak te inne firmy, ale mój kabel microusb od LG sam używałem pare lat, a teraz już od kilku lat dobijają go rodzice. Spokojnie przepuszcza 2A, troche zżółkł, ale nie ma mowy o jakimś pęknięciu.
Podobnie w rodzinie samsungi, xiaomi i nawet rok czasu kabel wraz z ładowarką umidigi jak nowy xD
  • Odpowiedz
inna sprawa, że te applowe kable są robione z tak emejzingowego tworzywa, że wystarczy je trochę ponaginać kiedy są wpięte a przy wzmocnieniach przy wtyczkach robi się takie coś:


@Mizumono: k---a, nie wiem co wszyscy z tymi kablami robią, holują nimi auto czy co? od 5 lat mam dwa kable do ajfona, jeden w domu, a drugi w aucie (biorę go też na wyjazdy), oba oryginalne i oba działają i
  • Odpowiedz