Wpis z mikrobloga

@Endriu_: te kable to jakaś j----a porażka. XD Chyba ze cztery ajfony przez mój dom się przewinęły i mam tylko jeden oryginalny kabel - z 11 kupionej dwa miesiące temu.
  • Odpowiedz
@Endriu_: @plnk To ja nie wiem co wy robicie z tymi kablami. Chyba jak ktoś nie szanuje to rozwali każdy kabel i nie ma znaczenia jaka marka. Ja używam iPhone od 5 lat, nigdy żadnego kabla nie zniszczyłem. Obecny mam od lutego 2017 i poza tym ze nie jest już idealnie biały to nigdzie nie jest naderwany i dziala idealnie. Dodatkowo w zapasie mam dwa kable nowki od nowego
  • Odpowiedz
Kupujcie tylko kable z certyfikatem MFI (Made for iPhone).
Najtańsze chodzą od 30-40 zł.
Bez certyfikatu to nie ma pewności, czy traficie na taki, który usmaży baterię czy taki, który jej nie usmaży.
  • Odpowiedz
@Mizumono: wczoraj sie brutalnie przekonalem ze do iPada Pro za 4K Apple daje taki sam szajs, kabel na pol roku. A ze tam kabelek USB C - USB C to nawet ciezko niedrogi kupic zlwaszcza teraz gdy sklepy z elektronika pozamykane. A wszystkie inne kabelki do sprzetow sa zwykle USB do USB C. Wiec cyk stara ladowarka od zwyklego iPada ktora gdzie sie ostala, kabelek od chinskiego taniego telefonu jak
  • Odpowiedz
@Endriu_: Wy sobie te kable w dupe wsadzacie czy kręcicie telefonami trzymając za kabel?
Od 6 lat korzystam z Iphonów i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło a używam tylko kabli dodawanych do telefonu (jedyny dodatkowy jaki kupiłem to do samochodu).
  • Odpowiedz
@Mizumono: Nie rozumiem, kompletnie. Oddalem juz laaaadnych pare lat temu ojcu UWAGA Iphona 5 z oryginalną ładowarka. Używa go do dzisiaj, razem z oryginalnym kablem. Ile to juz lat od premiery 8, 10? I kabel nadal działa. Potem mialem jeszcze kilka Iphonow i zawsze jak sprzedawałem po 2 latach to z oryginalnym kablem który wyglądał prawie jak nowka sztuka. No ale siajomi leprze :P

Jedyny kabel od Apple który mi
  • Odpowiedz