Wpis z mikrobloga

@kitaq W Auchan do wózka dużego dokładali ten mały czerwony żeby wiedzieć ilu klientów jest na sklepie a zostawiało się go przy kasie jak się wychodziło i momentalnie zbierał je inny pracownik co zanosił do ochroniarza i tak w kółko XD Więc spokojnie można było wózkiem pod auto podjechać i nie blokować kolejki xD
  • Odpowiedz
@Eliade: Do biedronki w której pracuje znajoma wejdzie 50 osób. Mówi ze juz przestają liczyć bo nawet nie mają 50 wózków. Wcześniej mieli system każdy klient z wózkiem wchodził.
  • Odpowiedz
  • 3
@jarema87 u mnie w Auchan stoi pracownik i na tablecie zaznacza, że ktoś wyszedł. Ta informacja dociera do tabletu ochroniarza, który wpuszcza koleją osobę. Nie wiem czy mają jakąś aplikacje czy to zwykły chat.
  • Odpowiedz
@BartekZK: u mnie w Auchanie jak było 119 osób limitu, to chodzili ochroniarze w czterech przy kasach i liczyli, podawali głównemu przy wejściu czy ktoś wyszedł, a on tylko wpuszczał do środka i notował sobie ile jest osób
  • Odpowiedz
@BartekZK U mnie w Auchan, w sobotę, ochroniarz stał przy wejściu i jak ktoś wychodził to on wpuszczał. W miarę z jego perspektywy było widać cały rząd kas i czy ktoś od nich odchodzi.
  • Odpowiedz