Wpis z mikrobloga

Można też powiesić 531 plastikowych kart i kazdy kto wchodzi musi pobrać jedną, a przy wyjściu oddać.


@Halbr: dokładnie tak to działa, byłem dzisiaj.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy znajdą się wykopki które będą robić zdjęcia i liczyć czy nie jest za dużo ludzi?
W kościołach liczyły i informowali policję.
Myślę że będą konsekwentni ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
ciekawe jak zamierzają liczyć


@BartekZK: tak jak teraz, u mnie w Aucham pogrodzili i wyznaczyli tak wejścia do sklepu i wyjścia od kas, że przechodzisz koło kilku ochroniarzy, którzy (w teorii) liczą osoby będące w sklepie.

W praktyce chyba za bardzo się na tym nie skupiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eliade: Kolejny raz nasi rządzący pokazali że oni są po prostu bezmyślni.

O ile 3 osoby w małej Żabce są powiedzmy spoko, to 1 osoba ma 15 metrów kwadratowych w sklepie wielkopowierzchniowym to jest ogromna ilość, wręcz tłok który normalnie zdarza się chyba tylko w czasie przedświątecznych szałów zakupowych.
  • Odpowiedz
@Halbr: U nas rodzin do marketów nie wpuszczają. Po #!$%@? dwójka trzynasto-piętnastoletnich gówniaków ma się kręcić po sklepie i zajmować miejsce? Równie dobrze mogą poczekać w samochodzie. Z młodymi pojedynczymi czasem wpuszczą.

Ostatnio pod biedronką, w której mogło przebywać 5 osób na raz była niezła akcja. Janusz z Grażyną, Karyną, Sebkiem i Matim chcieli wejść razem.
Pracownica biedry: Przepraszam, wpuszczamy pojedynczo.
Grażyna: Ale my musimy wszyscy.
Pracownica na głos: To
  • Odpowiedz
@BartekZK: To taki problem żeby ochroniarz widząc wchodzącą osobę policzył +1, a widząc wychodzącą -1?

Można mu nawet dać do tego jakąś apkę, jeśli jest bardziej humanistą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym przecież nikt nie będzie tego sprawdzał, jak się trochę nie będzie zgadzało to nic się nie stanie. Myślicie że policja zrobi nalot na sklep, policzy wszystkich kupujących, zmierzy powierzchnię hali, i sprawdzi czy
  • Odpowiedz
higieniczne w #!$%@?

@kamilsonik: I tak nie wejdziesz bez rękawiczek, więc w teorii jeśli nie będziesz się tą kartką pocierał po twarzy albo jej lizał to ryzyko jest pewnie mniejsze niż zarażenie przez dotykanie wózka, który dotyka twoich zakupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eliade: w moim Auchan jednym z najwiekszych nic nawet nie powiesili. Wyszlo liczacym na loklanym forum ze limit to chyba 800 osob. Do soboty byl 150. Wydaje mi sie ze wiecej niz 800 to tam nigdy naraz nie bywa, wiec niby wciaz zamkniete jedno wejscie i wchodzi sie tylko przez jedno przy podwojnej ochronie ale calkowicie znudzonej, nic nie liczy... troche te ograniczenia takie raz w jedna, raz w druga
  • Odpowiedz