Wpis z mikrobloga

Witam mam problem z grą CoD Warzone .2 tygodnie gra chodziła płynnie na najwyższych detalach. Od wtorku grać nie idzie, są takie ściny , że masakra. Obciążenie RAM to 92 % ... Sprzęt : GTX 1660, 8 GB RAM, intel i-7... Jeśli to wina RAMu to dlaczego 2 tygodnie gra chodziła normalnie, a od tygodnia nie idzie grac? Komputer czysty od wirusów, aktualizacja sterowników.. nawet starsze wgrywałem i nic :/ próbowałem już wszystkiego....
Czy jak dokupie 8 GB ram to będzie gierka normalnie działać? #pcmasterrace #gry #informatyka #komputery
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: Ram na pewno nie zaszkodzi, ale u mnie jest 16gb i ścina identycznie, przez co nie da się grać. Podejrzewałem cały czas, że to wina starego procesora ( i7 4770), ale równie dobrze to mogą być przeciążone serwery i wina leży po ich stronie. Pytanie czemu problem dotyczy głównie graczy na pc, a konsole działają płynnie. Zobacz, czy Tobie rano też mniej się zacina niż wieczorem, u mnie różnica jest
@GodALLU: #!$%@? sie z tym sam w codzie. I okazalo sie wina jest ram. W zadnej grze dotychczas nie mialem lagow spowodowanych ramów az do tej. Dokupilem ram i problem znikl. Osobiscie by to naprawic jak jeszcze mialem 8 gb dostalwem wiele rad a najabrdziej pomogly: w menadzerze zadan za kazdym razem dawac wyzszy priorytet, taki jeden programik co poprawia dzialanai ramu jakby [ https://www.wagnardsoft.com/content/intelligent-standby-list-cleaner-v1000-released ] , właczenie stronicowania - to
@GodALLU: widzę, i serio. miałem tak samo, gra raz chodziła a raz muliło jak #!$%@?, w menadzerze ciagle sprawdzalem i zawsze bylo kilka % wolne nadal czasem nawet 10%, a lagi były