Wpis z mikrobloga

@rapgod95: wiem, ze Cie dupa boli, dlatego uwazasz ze tl debile kupuja mieszkania i Ty nie możesz, ale musisz sobie uswiadomix ze mnostwo ludzi kupuje te mieszkania za gotowke zeby ulokowac gdzies kapitał
@Aerwin: owszem mnostwo, ja nie musze kupowac mieszkania ponieważ już je mam, aczkolwiek mńostwo ludzi też zyje na kredyt i trzeba byc glupkiem zeby tego nie zauważać, pomimo ogromnego i bezsensownego wzrostu cen nigdy nikt nie powiedział PASS i mieszkania w Krakowie są kupowane za astronomiczne ceny, w ogóle nie adekwatne do rzeczywistości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rapgod95: jak nie adekwatne do rzeczywistości to do czego? Śródziemia? Taka właśnie jest rzeczywistość, wolny rynek i kapitalizm. Brak rozsądku, a rządzi potrzeba posiadania
@Aerwin: do momentu jak oni kupują te mieszkania jako lokatę to ja nie mam nic przeciwko. Mam duże obiekcje do dzbanów którzy nasłuchali się o dochodzie pasywnych i chcą żyć wynajmując klitki (przepraszam : mikro apartamenty) po 20m2 Ukraińcom albo studentom kasując ich na 1500/mc Musi spaść zainteresowanie mieszkaniami na wynajem. Nie wnikam jak. Mogą wyjechać ukry, mogą poumierac dziadki i Mirki nie będą wynajmować tylko wprowadza się do mieszkania po
@cluer: Jak ktoś kupi kilka mieszkań za gotówkę to dla niego nie ma wielkiej różnicy czy wynajmie to za 1200 czy za 1500 zł. Jest popyt i podaż, zakładam że jak ma dobrą miejscówkę to te 1500 wyciągnie. Poza tym dzbanem jest ten co trzyma kasę na końce bo odsetek nie ma.
@rapgod95: no ja co prawda kupilem mieszkanie przed wzrostem cen, ale prawda jest taka ze place mniej niz za wynajem. A ile wywalilem kasy w bloto z zona przez lata wynajmu to juz bysmy spokojnie kawalerke splacili.

@cluer: ale jakie dzbany? Chlopie jest popyt, jest podaż. Wieksza wina ludzi, ktorzy sie zgadzaja placic za wynajem wygorowane stawki bo im sie nie chce ogloszen przegladac. Jakbym mial mozliwosc dawno bym kwadrat