Wpis z mikrobloga

Witam, planuje zakup jakiegoś usportowanego auta. Póki co w grę wchodzi #renault #megane gt i #peugeot #308 gt lub gti. Ma ktoś któryś z nich? Polecacie czy coś innego? 200+KM, 2015 rok produkcji lub młodszy, budżet 60k zł. Focus ST też brałem pod uwagę ale nie podoba mi się. Fiesta ST ta nowsza za droga, nawet w tym budżecie.
#samochody
  • 7
Proceed GT może?


@Vasek: Kurcze jak one wychodziły to mówiłem, że sobie kiedyś takiego kupię, no ale później wyszły takie auta jak megane czy nowa 308, które mają lepsze audio, światła, mniej palą. Ogólnie trochę tych aut jest i fajnie byłoby jakiś posiadacz tych aut się wypowiedział.
A i auto będzie targane z Francji, bo mam znajomego, który sprowadza, u niego zamówienie będę składał, nie wiem czy Kijanki są tam popularne.
Dlaczego Focus Ci sie nie podoba?!


@Sharan: O ile RS tak tak ST z tym centralnym wydechem - ble, do tego środkowy panel mi nie podchodzi w Focusach, za to podchodzi mi w nowych czy to Fieście czy Focusie, ale to nie ten budżet niestety, raczej nie uda się dostać Fiesty ST w tych pieniądzach, nawet bitej.
A jaki budzet? Jakie to Megane chcesz?


@Sharan: Tak jak napisałem 60k zł, kumpel mówił, że najprawdopodobniej wyjdzie około 65k zł, Megane IV, tyle że jest problem z dostępnością, bo jest rzadki, dlatego też szukam alternatywy.