Wpis z mikrobloga

@michalxd21: brawo i tak powinno być, kluby to kinice i cała otoczka, a nie wkłady do koszulek, które za parę złotych więcej są w stanie zejść 2 ligi niżej
  • Odpowiedz
  • 479
@Kakoq: dla osób zarządzających 5 troglodytów zza bramki jest mniej wartych niż 1 biznesmen który przychodzi se na VIPa, zostawia kilkukrotnie więcej kasy i nie generuje co jakiś czas kar dla klubu. Tfu na patologię kibicowską.
  • Odpowiedz
  • 491
@Reretos: a co, miałbym #!$%@? za darmo zebrać, bo do jakiś człekokształtny steryd nie rozumie słów w ojczystym języku które się do niego kieruje? Pewnie że bym nie podszedł, na #!$%@? mam podchodzić do idioty co za mrugnięcie w złym momencie jest w stanie się odpalić.
  • Odpowiedz
@michalxd21: żeby Ci piłkarze faktycznie byli sportowcami z charakterem.
Jak wpadną w jakieś tarapaty w nocnym klubie, sami potrafią dzwonić do tych trylogdytów o pomoc...
  • Odpowiedz
@Reretos:

znając życie byłbyś ostatnim, który by do nich poszedł i tak krzyknął

Klasyczny tekst najniższej warstwy biedy umysłowej xD

Gorylowi z zoo też nie powiem w twarz że jest głupi bo wsadza sobie palce w dupę i oblizuje, ale ze mnie cienias, tylko w internecie jestem kozak bo się śmieję że goryl głupi.
  • Odpowiedz
@Serrrek: A na goryle też piszesz w internecie "Cała Polska krzyczy z nami, #!$%@?Ć Z GORYLAMI!!!"?

Mnie to śmieszy, że w internecie koleś wymyśla sobie przyśpiewki (kibolskie zresztą xD), a poza nim to słowem nie piśnie. Gdyby napisał, że należy wykluczyć grupy kibicowskie ze stadionów, to bym tak nie odpisał, ale zamiast tego szczerzył muskuły, no ale tylko tyle to jego szczerzenie jest warte
  • Odpowiedz