Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: żeby był przekrój przez lata: Jon Irenicus (bg2), Dagoth Ur (Morrowind), Jackal (Far Cry 2), dużo postaci z MGSów, Daud (Dishonored), Ancestor (Darkest Dungeon), antagoniści z Sekiro. Można też wyskoczyć z np. złoczyńcami z gier Batman: Arkham, oczywiście z Jokerem na czole.

Nie mówię w żadnym wypadku, że Pan Lusterko jest złą postacią, ale na pewno nie opisałbym go tymi przymiotnikami co wymieniłeś. Jest fajny, ale dosyć płytki, tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Mega_Smieszek: Cała postać Pana Lusterko to przecież kopiuj wklej diabła z legend o Panu Twardowskim + diabła Rokity z polskich podań. Co w nim takiego oryginalnego?
  • Odpowiedz
@jtank: nie uważam go za najlepszego ale fakt , że on był po prostu zły i nic o nim więcej nie było wiadomo akurat tutaj pasował. Bo właśnie o to chodziło żeby pokazać walkę z czymś niepojętym. Do tego był bardzo dobrze napisany.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek kojarzycie soundtrack z tej misji gdzie trzeba go zniszczyć? Tam wplątana jest taka creepy piosenka śpiewana przez dzieci. Raz udało mi się ją usłyszeć w grze, ale za cholerę nie mogę jej teraz odnaleźć. Ktoś kojarzy?
  • Odpowiedz
Cała postać Pana Lusterko to przecież kopiuj wklej diabła z legend o Panu Twardowskim + diabła Rokity z polskich podań. Co w nim takiego oryginalnego?


@Awerege: A gdzie OP pisał, że to jakaś oryginalna postać w ogóle? Bardzo dobrze ją zaadaptowali w grze, jak na złego w grze jest chyba dosyć oryginalny (choć ekspertem nie jestem, mało grałem w RPGi).
  • Odpowiedz
@Jan_K: W sumie OP nie wspominał nic o oryginalności, więc brak oryginalności nie jest zarzutem rzeczywiście. Dla mnie nie jest to jakoś bardzo ciekawa postać po prostu, ponieważ jakoś twórcy zupełnie pominęli stworzenie bardziej przekonującego rysu osobowościowego i odniosłem wrażenie, że jest bardzo poprawną postacią, ale pozbawioną jakiegoś głębszego sensu. Taki zły charakter dla samego bycia złym - w "Krwi i winie" już tego nie popełnili i tam większość postaci
  • Odpowiedz