Wpis z mikrobloga

9 września 2014 Apple wypuściło iPhone 6 (po lewej). Po 7 latach wypuszcza iPhone SE, praktycznie identycznie wyglądający model (po prawej) i fanatycy się nim zachwycają jaki to super telefon.

Serio Apple może sprzedawać psie gówno za 500 zł i znajdą się ci co powiedzą że to dobra oferta, bo to niska cena za taką jakość.

Sam mam iPhonea ale ogarnijcie się z tą bezkrytyczną miłością

#apple #android #bekazpodludzi #januszebiznesu
źródło: comment_15871287801KFxNJ0Yk04gfTTEbcoGFL.jpg
  • 13
@Mr_kolek: no ale najwyraźniej odpowiada na jakieś potrzeby, więc co za różnica że wygląda tak samo? niektórzy potrzebują szybkiego, niezawodnego telefonu i są przyzwyczajeni do apple, więc taki SE jest spoko rozwiązaniem, jeśli 11 jest dla nich za duża, nie potrzebują super aparatu, zależy im na długim wsparciu, to co jest dziwnego w tym, że SE rozważają?
@advert: Chodzi o to ze apple by wypuściło nokie 3310 za 1500 to by bylo analogiczne tłumaczenie, że niektórzy nie potrzebują dotykowego ekranu. A jak ludzie będą to kupowali to Apple będzie kontynuowało polityke odgrzewanych kotletow
@Mr_kolek: SE 2 to telefon dla osób które albo siedzą na starszych modelach typu 6/6S/7 albo pierwszym SE właśnie. Telefon nie jest zły pod względem sprzętowym i cena jak na Apple nie jest ogromna. Ten sprzet znajdzie na pewno wielu właścicieli. Dla mnie dealbreakerem jest tutaj front telefonu, nie dałbym rady przenieść się z bezramkowca na takie lotnisko, plus AMOLED vs LCD to nawet nie ma co porównywać.
@Mr_kolek: Jak już to jest to ta sama bryła co IP8 i jak dla mnie to jest idealny telefon który kupie zaraz w przyszły piątek po premierze. Przesiadka ze starego 7 który działa jak dla mnie dalej bardzo szybko, a ma lat nie wiem ile ale dużo (poza tym że go rozbiłem po pijaku, ale to już mój problem) telefonu potrzebuje do DZWONIENIA czasem komunikatora żeby odpisać na mieście i poprzeglądać
Pasują tez do 6 i 6s, tylko że słuchawek nie podłączysz wtedy. Ta bryła różni się tylko szkłem z tyłu zamiast całej aluminiowej obudowy