Wpis z mikrobloga

Jeśli masz kredyt napewno zainteresował cię temat wakacji kredytowych. Czy warto z nich skorzystać?

Przedstawiam podsumowania dotyczące warunków zawieszenia raty i warunki jakie temu towarzyszą. Jeśli zastanawiasz się jak to działa i czy w twojej sytuacji warto z tego skorzystać napisz w wiadomości prywatnej i opisz mi swoją sytuację. Zajmuję się tematem optymalizacji finansowej, a w tym także obsługą kredytów. Takie same podsumowania mam też dla wszystkich banków więc mogę wam podesłać te które was interesują.

Warto przypomnieć że sytuacja kredytobiorców ma ogromny wpływ na płynność sektora bankowego i możliwe przeceny nieruchomości. Z racji na ostatni duży popyt na kredyty hipoteczne napewno duża część użytkowników ma kredyt i warto zrozumieć jaki wpływ na posiadane zadłużenie ma pandemia a w konsekwencji kryzys gospodarczy. Ten wątek poruszałem w bardziej obszernym wpisie więc zapraszam do zapoznania się.

#kredythipoteczny #kredyt #banki #finanse #ekonomia #gospodarka #nieruchomosci #mieszkanie
droetker4 - Jeśli masz kredyt napewno zainteresował cię temat wakacji kredytowych. Cz...

źródło: comment_1587064532CiMCHACJ59x374dfnLa13i.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz