Wpis z mikrobloga

@Harmonia:

mam ją w dupie


wybierz jedną opinię w komentarzach

odnieś się do niej

miej ją w dupie


Naprawdę gratuluję braku jakiegokolwiek sensu w tym co piszesz.

ja w przeciwieństwie do ciebie nie ukrywam się za pseudointelektualizmem


Umiesz w ogóle powiedzieć jaka jest różnica między pseudointelektualizmem takim jak mój, a prawdziwym intelektualizmem?

i lubię tarzać się w gównie

XD bez komentarza...
@Harmonia: ubolewam że nie podzielisz się cennymi spostrzeżeniami nt. różnicy między pseudointelektualistą, a intelektualistą. To byłoby bardzo wartościowe, uslyszec to od kogoś, kogo śmieszy porównywanie kobiet do zmywarek.

widocznie mam rację jeżeli nie potrafisz myśleć

Nie wiem jaki sens ma to zdanie. Właściwie to nie ma, bo chyba masz problem z formułowaniem logicznych wypowiedzi. Przemilczę to, jak przystało na pseudointelektualiste( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trojden: Jeśli się śmiejemy z wszystkiego, to i z tego. Nie można decydować z czego można się śmiać a z czego nie. Dla jednych heheszki z #2137 są urażające, dla innych to. Bycie śmieszkiem to wybór drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Harmonia: gadasz od rzeczy. Najpierw wymadrzasz sie, ze jak komus sie ten humor nie podoba, to powinien przejsc obok i zignorowac, a nie "przekonywac o swojej wyzszosci" poprzez krytyke. Jednoczesnie sam robisz dokladnie to samo wobec mojego komentarza, nie przechodzisz obok, tylko krytykujesz. Ktos slusznie juz stwierdzil wyzej, ze musisz byc cymbalem xD Nie umiesz zbyt logicznie myslec.
@Harmonia: A gdzie napisalem, ze ci ludzie to debile? Nie odrozniasz czym jest poziom intelektualny, a inteligencja? Pewnie wg Ciebie intelektualista to osoba inteligentna xD Dowiedz sie czym jest kultura umyslowa zanim zaczniesz siegac po slowa, ktorych nie rozumiesz, takie jak intelektualista. Z tego calego grona tylko ciebie moge z czystym sumieniem nazwac idiotą. Roisz sobie moje intencje nie wiadomo skad i nazywasz tresc swoich wypowiedzi przekazem. Brawo gosciu XD