Wpis z mikrobloga

@ampap: Wiem, dlatego nikt tutaj nie stwierdził, że te żarty powinny być zakazane. Po prostu kilka osób zauważyło, że to niesmieszne i chamskie. To tak jakby grupa ludzi śmiała się z psa tarzającego się w gównie, a kilku postronnych na głos stwierdziło, że ich to bardziej zniesmacza, niż śmieszy.
  • Odpowiedz
Wykopki: Ludzie, których śmieszą polskie kabarety to debile.Chłop się za babę przebrał, no bardzo śmieszne. To ordynarny humor dla idiotów. Gardzę.

Też wykopki: haha, kobiety do garów xDDD
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Nie karyny i dzieci z daunem. Tylko kobiety które chcą mieć prawo do isunięcia ciąży gdzie dziecko urodzi się martwe czy z wadami gdzie ciężko będzie nazwać je człowiekiem. Zespół dauna to tez ciężka sprawa, wolałbym w ogóle sie nie urodzić niz z tym schorzeniem.
  • Odpowiedz
Trzeba zrozumieć jedną rzecz, że urodzenie się ciężko upośledzonego dziecka to jest ciężar oczywiście dla kobiety która urodziła, ale przedewszystkim dla tego dziecka. Łatwo się mówi będąc w pełni zdrowym czy chociażby względnie zdrowym. Wyobraź sobie, że nie potrafisz sam funkcjonować, całymi dniami coś Cię bardz boli, ledwo widzisz albo w ogóle jesteś niewidomy, a iloraz inteligencji wystarcza na to żeby stać w pionie i sie wysikac. Te porównania do nazistów sie
  • Odpowiedz
@Harmonia: ohoho, odezwał się pan jak-sie-nie-podoba-to-ignoruj ( ͡° ͜ʖ ͡°) przewodnia myśl idiokratów. Pewnie idealnym przykładem osoby, która zawsze przechodzi obojętnie obok rzeczy, które jej się nie podobają. Nazwałem ten rodzaj humoru po imieniu, większosc cywilizowanych ludzi widzi różnicę między prostactwem, a czarnym humorem. No właśnie, większość. Jeżeli tak Cię oburza moja opinia, to skorzystaj z własnej rady i zignoruj to co napisałem.
  • Odpowiedz