Wpis z mikrobloga

Mały siusiak gdy masz ładną mordę to przekleństwo ograniczające człowieka, to tak jakby się go właściwie odcięło bo nie możesz pokazać.

Z ładną mordą (swoją) i fotki bena z neta - w pierwszej wiadomości piszę czy lubią duże knagi i zaraz mam nudesy bo piszą taaak ,omggg ile masz cm i pisanie o segzie i piszą, że im mokro po zobaczeniu takiej knagi. Testowane laski z różnych krajów, nawet te święte azjatki wysłały mi swoje tzipki jak tylko o to zapytałem

Ładna morda i mały susiak (ja) - Możesz być tylko miły, przynudzać a benka pokazać dopiero przy spotkaniu, czyli będziesz męczył się nie wiadomo ile i pisał z nimi jak grzeczny chłopiec, a innym wysyłają nudle w 10 sek i chcą się walić. Sama morda nic nie daje co z tego, że jest ładna, jeśli przez benka jesteś dla laski aseksualny

Osobiście wolałbym być brzydki i mieć małego to bym się w ogóle nie łudził

#przegryw #s----------e #tinder #logikarozowychpaskow #p0lka #jakzyc
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spermiagen: jestes aseksualny przez spiedolenie.
Gdybys mial ladna morde to bys sie umawial z laskami i go podawal, a nie p-------l na wykopie o tym jak p--------z na jakichs innych portalach internetowych z laskami ktore nawet nie wiesz czy istnieja.
Jakby z benkiem bylo cos nie tak to najwyzej bys juz drugi raz tej samej nie podal...

Ale majac dobra morde moglbys i tak codziennie innej podawac ( ͡°
  • Odpowiedz
@dzbanzyciowy: no malo, a wzrost 175 to duzo? zapytaj lasek hehe. Powiesz mam 175 wzrostu to przestaną odpisywać, jakbys podal rozmiar bena w opisie 14 cm to zadna by nie dała matcha bo to smiech na sali, a jak 20 to pełno
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: No widać bo każdy wysyła lasce na snapie lub gdzies tam po krotkiej rozmowie, jak chce się zbajerowac szybko laske to wysylasz, o ile masz co pokazac i juz jest Twoja, a ja będę prosił o spotkania gdy ona w tym samym czasie dostaje od Oskarka nudesy i mówi ale wielkii mmm kiedy się zobaczymy
  • Odpowiedz