Wpis z mikrobloga

Mój KAPITAŁ po małych zmianach POTĘŻNIE PRACUJE. Orlen sprzedany po 64,9zł z zyskiem 35% co daje 450 zł zysku więc przygotujcie się na KOMUNIKAT odnośnie odpływu KAPITAŁU co zaskutkuje spadkiem ceny.
Zachęcony moimi WYNIKAMI FINANSOWYMI postanowiłem ZAINWESTOWAĆ więcej ŚRODKÓW więc moje KONTO MAKLERSKIE wygląda aktualnie jak na poniższym zdjęciu.

Więcej szczegółów niebawem, gdyż pisze na szybko ponieważ jadę na golfa i nie mam czasu.
Pozdrawiam

#poteznyinwestor #gielda
C.....a - Mój KAPITAŁ po małych zmianach POTĘŻNIE PRACUJE. Orlen sprzedany po 64,9zł ...

źródło: comment_15868560329cW5D0nPcXzGE0LMvcd5pz.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czachaaa: Napisz Mirku jak zacząć, jakiś program? Czy da to ogarnąć telefonem dopóki nie kupię laptopa ze zwrotów? Znam się trochę na tym bo czytam twoje wpisy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
nawet dwa razy bo 50 poszło na aligator bank bang :D i cyk 6 steczka w kieszeni haha. CCC sprzedałem bo leciały na ryj ale wahania kursów były przez cały dzień, i rano jak spadały tak w popołudnie znów były droższe jak sprzedałem, loteria i przygoda jednorazowa. Za duży stres jednak jak dla mnie. KOŃ zmaskarowany :)
  • Odpowiedz