Wpis z mikrobloga

Mój KAPITAŁ po małych zmianach POTĘŻNIE PRACUJE. Orlen sprzedany po 64,9zł z zyskiem 35% co daje 450 zł zysku więc przygotujcie się na KOMUNIKAT odnośnie odpływu KAPITAŁU co zaskutkuje spadkiem ceny.
Zachęcony moimi WYNIKAMI FINANSOWYMI postanowiłem ZAINWESTOWAĆ więcej ŚRODKÓW więc moje KONTO MAKLERSKIE wygląda aktualnie jak na poniższym zdjęciu.

Więcej szczegółów niebawem, gdyż pisze na szybko ponieważ jadę na golfa i nie mam czasu.
Pozdrawiam

#poteznyinwestor #gielda
C.....a - Mój KAPITAŁ po małych zmianach POTĘŻNIE PRACUJE. Orlen sprzedany po 64,9zł ...

źródło: comment_15868560329cW5D0nPcXzGE0LMvcd5pz.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czachaaa kur... A chciałem kupić CCC po ~28. To wykopowi eksperci stwierdzili że firma upadnie i nie warto. Już o nic ich nie pytam tylko kieruje się swoim przekonaniem

Mi pisali to samo, że firma szoruje po dnie i jak ją kupię to pociągnie mnie na dno.
  • Odpowiedz
@zygmuntt: Ja mam konto w pekao SA, ale żeby tam założyc konto maklerskie to trzeba osobiście udać się do ich placówki maklerskiej, którego nawet nie ma w moim mieście. A, że teraz jest to mocno problematyczne, to szukam takiego prostego do założenia i bezpiecznego konta przez internet.
  • Odpowiedz