Wpis z mikrobloga

#marketing


@DaxterPoker: przecież to jest strasznie żałosne. Wielki pan marketingowiec, Biel, kradnie memy i przerabia je na reklamę firmy w której obecnie pracuje. Nadal czerpie natchnienia z Wykopu. Teraz nawet zainspirował się filmikiem z głównej. To coś nowego u niego.

To nawet nie jest #reklamakreatywna
2/10 bo napisałem
  • Odpowiedz
@deafpool: O tym wypadku mowily wszystkie media w Polsce. Ale skoro dla Ciebie jedynym zrodlem informacji jest wykop to nic dziwnego ze sadzisz ze ktos wykorzystuje filmiki z glownej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@su1ik: Według wykopków którzy tu ciągle siedzą. Jak ktoś mnie zapyta o kuchenki indukcyjne to ja bez zastanowienia odpowiem SOLGAZ chociaż mam w dupie te kuchenki.

Typ wyruchał was bez mydła i teraz siedzi sobie w jednej z największych sieci sprzętu elektronicznego w Polsce i robi gruby hajs. Wspiął się tam po waszych plecach xD U mnie ma wieczny szacunek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Kiedys_Mialem_Fejm: typ wyruchał a wykopki same sobie dupę smarowały, wiele osób, które brało w tym udział chce zapomnieć ale prawda jest taka, że za parę kubków, smyczy, bryloczków (jakieś same gówna marketingowe) ciągnęło po same kule firmie i jemu aby tylko dostać gadżet lub aby ich oznaczyli. Jaka to była żenada... Chwilę potem nie podeszło wylopkom z kim robi zdjęcia, to nagle się obudzili. Takie akcje pokazują jak bardzo wykopki
  • Odpowiedz