Wpis z mikrobloga

to weszło travel to jest taka januszerka, że xD. Przez przypadek tam trafiłem raz to się za głowę złapałem. Ceny tak kosmiczne, że nie wierzyłem, że to w PLN xD


@Ogau: Mają zbliżoną ofertę do konkurencji, jak ktoś decyduje się na tego typu pośredników to i tak musi tyle zapłacić.
@eric2kretek: Najbardziej zabawne jest, że gdyby Stanowski, albo ktoś komu lubi lizać tyłek jak Boniek przyszedł do programu w kapciach fendi za 2k to on pierwszy by jechał na twitterze po ludziach którzy to wyśmiewają, że towar jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić, że nie znają się na modzie, że tyle to musi kosztować, a jak tego nie rozumieją to są debilami. Zresztą już go ludzie pojechali, że
@Ogau: jak chciałbyś kogokolwiek ośmieszyć podając ceny wyjazdu? Przecież to normalna cena dla kogoś kto chce aby wszystkie sprawy organizacyjne były załatwione przez kogoś innego i komfort wyjazdu był wysoki.
@kondi67: w dojeniu frajerów chodzi o to, że to samo można sobie załatwić bez weszło w połowie niższej cenie. Komfort będzie wyższy, a załatwić samemu w dzisiejszych czasach to dosłownie chwila roboty. Jeśli ktoś potrzebuje pośrednika w kliknięciu "kup" przy noclegu, bilecie na samolot i bilecie na mecz to w moim odczuciu jest frajerem.
@kondi67: jeżeli ktoś wycenia swoją godzinę (w przypadku bycia nieudolnym) na rezerwację na 50% ceny wycieczki to właśnie tutaj jest to frajerstwo. Możesz mówić, że jestem biedakiem z minimalną krajową, ale jeżeli ktoś wydaje dobrowolnie na coś więcej pieniędzy, niż musi, choćby nimi srał, jest dla mnie debilem.
@Ogau Troche zle patrzysz. Niektorzy wola zaplacic wiecej i miec wszystko zorganizowane. Zobacz ile jest biur podrozy i ile ludzi z tego korzysta gdzie samemu mozna to taniej zorganizowac.

Poza tym z tego co kojarze to np w Hiszpanii Kowalczyk byl przewodnikiem/gosciem wiec dla wielu ludzi juz sam taki wyjazd i pogadanie z kims kto gral w Primera Division jest duzo warty. No i czesto ludzie chca pojechac w kilkuosobowej grupie a
Sa one sporo drozsze ale dla wielu ludzi wydanie 3-4k wiecej to jest bez roznicy.


@blindguardiano: i tutaj właśnie masz definicje frajera. Choćbym nie miał co z kasą zrobić to bym nie oddał hajsu za nic.

Zobacz ile jest biur podrozy i ile ludzi z tego korzysta gdzie samemu mozna to taniej zorganizowac.


Przypominam, że większość społeczeństwa głosuje też na PiS i nie wie, że płaci podatki ( ͡° ͜