Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie, ze mając duże cyce jest fajnie? To nie jest, szczególnie jak się jest ulanym, już lepiej być w tej kategorii, co jest się ulanym i nie ma cycek, bo w tedy żyje się swobodnie. A poniżej przedstawię wady:
-nie można założyć żadnej bluzki na ramiączkach, bo tego gowna nic nie utrzyma jak centymetrowe ramiączka w staniku
-ból okropny przed okresem, nie wiem jak laski z mniejszymi, ale moje to puchną i bolą tak, ze nie można ich dotknąć
-po co komu takie cycki jak sie jest ulanym i ma krzywy ryk, przecież to jest sama wada i tak nikt na nie nie spojrzy
-są ciężkie i bolą plecki
-większość szmat rozchodzi się w biuście albo nie dopina
-szybciej zaczną zwisać i masz rozstępy
-Chodzenie bez stanika jest niemożliwe, tak samo jak spanie bez
-nie można kupić ładnej bielizny tylko #!$%@? namioty, bo producenci mysla, ze jak masz cyce, to jesteś baba po 60,co w obwodzie ma 80...
-trzeba o to dbać aby nawilżać i ujędrnić, bo szybko widać rozstępy
I mogłabym jeszcze wymyślać, ale już mi się nje chce. Ugułem, lepiej być ulanym i mieć małe cyce, jak schudnięcie nie będziecie mieć naleśników, a po co większe skoro będąc ulanym i tak nikt zwraca uwagi
#rozowepaski #niebieskipasek #oswiadczenie #damskiprzegryw #cyckiboners
  • 103
Jeśli myślicie, ze mając duże cyce jest fajnie?


@DinaKaliente: nie wiem, wiem natomiast, że większość kobiet co mają duże cycki to chcą mieć małe, te co mają małe to chcą mieć duże, te co mają średnie chcą albo mniejsze albo większe, byle nie średnie.
Szczerze to znam jedną kobietę zadowoloną ze swojego biustu i to ogromnego z resztą. Chociaż żeby spać na brzuchu to musi podkładać dwa zrolowane koce jeden pod
@DulGukat: U mnie w rodzinie każdy ma cycki duże i maja wieksze ode mnie i w sumie to nie widziałam aby ktoś się na moje cycki gapił, nawet jak mam dekolt wiec dziwne, a laski pewnie zazdroszczą koleżance
Ja to mogę spać na brzuchu, jakoś się przyzwyczaiłam, ale ciezko się z tym na przyjlad uprawia spoty i biega, bo to krępuje i czasami boli
@flumpy_bread: Jakbyś czytał to byś się dowiedział, zw po zmniejszeniu wagi dalej mam cycki tylko są one okraszone większa ilością rozstępów i są mniej jędrne
Poza tym ja nie mam stu kilo i bebzola i narzekam, ze ojojoj cyve duże, a w rzeczywistości to brzuch większy
@flumpy_bread: Ale co, mam zmniejszać wagę po to tylko aby być chuda chuda i mieć małe cycki? Ja tylko mówię, ze posiadanie cycek nie jest wcale fajne i czasem lepiej mieć małe, co nie oznacza, ze nie będę redukować latami aby mieć rozmiar b
@DinaKaliente: Ja pierdziu, wrzuć tu woje zdjęcie na jakimś neutralnym tle, w ciuchach, w których nie chodzisz i z ominięciem głowy, żeby Cię nikt nie rozpoznał. To ocenimy to Twoje ulanie i wielkość cyca, bo tak jęczysz, jakby to był Twój jedyny cel... Ludzie na różnych wątkach piszą Ci różne rady, podpowiadają tipy, pytają o szczegóły itd, a Ty wszystko wypluwasz...
@DinaKaliente: Dobrze, ale skoro narzekasz na biust i ulanie, ale nie chcesz schudnąć, bo będziesz szczupła i zmniejszy Ci się biust, to gdzie logika? Piszesz dla pisania i na wszystko masz swoją odpowiedź, nieważne czy wyklucza się z resztą Twoich wypowiedzi czy nie. Jak nie wrzucisz tego zdjęcia to mam nadzieję, że ludzie przestaną próbować Ci pomagać, bo to nie ma sensu póki co.
@Hetrodomitrazocholina: No już wole ten większy, bo jak schudnę to mam worki z piasku plus z rozstępami wiec z dwojga złego wole już to, bo tak przynajmniej mogę założyć normalna bluzkę z dekoltem i bez skrępowania się schuliv bez obawy, ze widać mi rozstępy