Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie, ze mając duże cyce jest fajnie? To nie jest, szczególnie jak się jest ulanym, już lepiej być w tej kategorii, co jest się ulanym i nie ma cycek, bo w tedy żyje się swobodnie. A poniżej przedstawię wady:
-nie można założyć żadnej bluzki na ramiączkach, bo tego gowna nic nie utrzyma jak centymetrowe ramiączka w staniku
-ból okropny przed okresem, nie wiem jak laski z mniejszymi, ale moje to puchną i bolą tak, ze nie można ich dotknąć
-po co komu takie cycki jak sie jest ulanym i ma krzywy ryk, przecież to jest sama wada i tak nikt na nie nie spojrzy
-są ciężkie i bolą plecki
-większość szmat rozchodzi się w biuście albo nie dopina
-szybciej zaczną zwisać i masz rozstępy
-Chodzenie bez stanika jest niemożliwe, tak samo jak spanie bez
-nie można kupić ładnej bielizny tylko #!$%@? namioty, bo producenci mysla, ze jak masz cyce, to jesteś baba po 60,co w obwodzie ma 80...
-trzeba o to dbać aby nawilżać i ujędrnić, bo szybko widać rozstępy
I mogłabym jeszcze wymyślać, ale już mi się nje chce. Ugułem, lepiej być ulanym i mieć małe cyce, jak schudnięcie nie będziecie mieć naleśników, a po co większe skoro będąc ulanym i tak nikt zwraca uwagi
#rozowepaski #niebieskipasek #oswiadczenie #damskiprzegryw #cyckiboners
  • 103
@ponurytraktorzysta: Jakbym schudła i miała tak jędrne jak są duże, to bym to zrobiła, ale ja już w przeszłości nie raz chudłam i wiem jak będzie, mam 23 lata wiec nawet nie mogłabym założyć bluzki z dekoltem albo się schylic, bo by było widać rozstępy wiszące jak powyżej
A teraz są mniej widoczne, bo mam jasna skore, a cycki są wypełnione wiec ich praktycznie nie widać. Skóra nie jest ta sama,
@ponurytraktorzysta: Ulana fhui nie jestem, mam nadwagę na pewno, ale nie otylosc. Jak kiedyś ważyłam mniej, to i tak byłam taka „miękka” zawsze mam takie pokłady tłuszczu, nigdy nie będę mieć takiej skory bez tłuszczu, zawsze mam grube nogi i jak się mnie dotyka to czuć miękkość, a nie jak u dziewczyn normalnych miesnie i kosci... tyle dobrego, ze nigdy nie mam bebzola i mam talie, ale co z tego skoro
@DinaKaliente: co to za b8 ...

nie można założyć żadnej bluzki na ramiączkach, bo tego gowna nic nie utrzyma jak centymetrowe ramiączka w staniku


- a to stanika pod bluzkę na ramiączkach to już nie można ?

ból okropny przed okresem, nie wiem jak laski z mniejszymi, ale moje to puchną i bolą tak, ze nie można ich dotknąć


- kwestia indywidualna, moje nie bolą wcale

są ciężkie i bolą plecki
@Mallow: oj chodziło mi BEZ ramiączek
Moje bolą
Ćwiczenia nie pomagają u mnie
Nie kupuje za małych, bo mam wąska talie i pasują w talii, barkach i ramionach wiec sory
Jak urosły miałam 12 lat wiec xD jak ja miałam wtedy dbać o biust, teraz już nic nie zrobię bez laserów
Da się, ale cycki bolą, No chyba, ze chcesz komuś pokazywać duże cycki ktore są bez stanika i siła grawitacji