Wpis z mikrobloga

Przegrałam młodość i życie. Już tego nie odwrócę. Od 20 do 23 roku życia brałam antydepresanty i wiedziałam w domu. Znajomi odzywali się tylko wtedy kiedy coś chcieli. Nikt nie zapytał jak się czuję. Wszyscy oczekują tylko głupiego uśmiechu. Gdy inne moje koleżanki miały chłopaków i czerpały z życia wszystko co najlepsze, zwłaszcza w tak młodym wieku to ja leżałam w łóżku z myślami samobójczymi na faszerowana antydepresantami. Nienawidzę mojego życia. Nie miałam młodości. Czuję się jak 90 latka. Ostatnie zaś dwa lata spędzam za granicą, nawet mojej nieobecności nikt nie zauważył. Moja matka tylko widzi we mnie pieniądze a jak wrócę do domu to znów będzie gadać, że mogła mnie nie rodzić. Po co ja żyję, lepiej się wyhustac, to już nic nie ma sensu. Jeśli w wieku 25 lat już praktycznie szoruje po dnie z moją psychiką to dalej już praktycznie nic mnie nie czeka. Zawsze potrzebowałam osoby, która powie mi: weź się dziewczynno w garść, ale moja matka jedyne co potrafiła mnie zdołować i powiedzieć, ze się do niczego nie nadaję i już dawno mnie skreśliła. J.ebAC TO.
#samobojstwo #depresja #damskiprzegryw #gownowpis
  • 82
  • Odpowiedz
@Vermeerrr co ty gadasz, ludzie studiują do 25 r życia i nie mają czasu na zabawy wcześniej bo w dzień się uczą a nocą na zmywaku. Nie uzalaj się nad sobą bo nie jesteś w złej sytuacji, jesteś ekstra młoda i całe życie przed tobą. Znajomych poznasz nawet w wieku 50 lat jeśli tylko będziesz chciala
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: Mnie też nikt nie głaskał po głowie dlatego największą motywacją dla mnie zawsze było gdy ktoś mi mówił że nie dam rady czegoś osiągnąć. To wtedy to osiągałem bo wiedziałem że mogę liczyć tylko i wyłącznie na siebie. I dalej tak jest, jakoś do tego przywykłem że nawet jak jestem w związku to tak naprawdę jestem sam.
  • Odpowiedz
  • 11
@Vermeerrr weź się w garść babo! ludzie się od cb #!$%@?, nikt niczego nie chce od ciebie, masz spokój, zarabiasz se spoko hajsik który możesz zainwestować w siebie, jesteś w zajebiście stabilnej sytuacji, Teraz potrzebujesz tylko jakiegoś hobby, pasji i poszukać normalnego chłopa, weź się w garść aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. W ogóle masz całkowicie zaburzony światopogląd. Wiesz ile osób w wieku 20-30 lat dowiaduje się że ma raka? że ma przewlekłą chorobę? Masz 25 lat i zachowujesz się jakbyś miała 50 i dopiero co ocknęła się w życiu. Można mieć 40 lat i ogarnąć się w 2-3 lata i żyć jeszcze dobrze z 30 lat. Dziewczyno masz 25 lat i gluta pod nosem
  • Odpowiedz
Jeśli w wieku 25 lat już praktycznie szoruje po dnie z moją psychiką to dalej już praktycznie nic mnie nie czeka.

Nienawidzę mojego życia. Nie miałam młodości.


@Vermeerrr: Jeśli masz 25, to wciąż jesteś bardzo młoda i możesz spędzić ten czas spełniając marzenia. Jednak uważaj, bo w depresyjnym stanie który opisujesz, tygodnie potrafią przelatywać jak dnie, a lata jak miesiące - zanim się obejrzysz, będziesz miała 35.

Jeśli czujesz, że obecnie
  • Odpowiedz