Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...

źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
Co jest barbarzyńskiego w niedopuszczaniu do urodzenia się kogoś kto: a) umrze na kilka godzin, dni po porodzie b) będzie częściowo rośliną, która umrze, jeśli nikt się nią nie zaopiekuje c) będzie rośliną, którą rodzina porzuci w jakimś domu dziecka, potem zakładzie i całe swe życie spędzi na uboczu bez jakichkolwiek perspektyw. Nie no, najlepiej aby ci wszyscy ludzie się rodzili, a potem mamy #!$%@? bo he he prolajf stop aborcji, a
  • Odpowiedz
Dla mnie aborcja zawsze będzie etyczna bo sama etyka powinna się opierać nie na jakiś abstrakcyjnych założeniach że życie jest święte itd tylko na minimalizowaniu cierpienia.


@nie_tak_szybko: Okej, czyli w znieczuleniu można etycznie zabijać wszystko i wszystkich? Wtedy cierpienia nie ma, a co wiecej, można sobie wyobrazić, że taki zabity (w znieczuleniu) człowiek już nigdy nie zazna żadnego cierpienia xD. Same korzyści z punktu widzenia Twojej chorej "etyki".
  • Odpowiedz
#!$%@? pasożycie jak to zwykle bywa


@17witcher: Nawet z tej tutaj pyskówki widać, że "#!$%@? pasożycie" najgłośniej krzyczą ci, którzy domagają się - niekiedy wręcz pod przymusem - aborcji dla chorych dzieci.
  • Odpowiedz
@L3gion: Gejem można być transem i innym zwyrolem ale mieć downa już nie. Nawet w wiezieniach ludzie wiedza ze dzieci się nie tyka. Tylko lewe nieuki po wyższej szkole marksizmu i leninizmu nie potrafią tego zrozumieć.
  • Odpowiedz
Z niecierpliwością czekam na badania prenatalne pozwalające wykryć tak z 70%+ skutecznością lewaka lub waginosceptyka. Ciekawe czy wtedy również lewaki będą gorącymi zwolennikami aborcji, czy może jednak już nie.
  • Odpowiedz
Mogłoby zapobiec przestępstwu lub pomogłoby uchronić inne ofiary przed przestępstwem.

@GajowyBoruta: nie odpowiedziałeś na zadane pytanie. Pytam jak ma to pomóc dziewczynce w ciąży, noszącej zarodek/dziecko gwałciciela; a nie "reszcie społeczeństwa". Pomoże jej w utrzymaniu dziecka w przyszłości? W pozbyciu się traumy? W pozbyciu się nutki obrzydzenia ilekroć będzie dziecko widzieć? W 50 lat przełykania guli gdy ktoś zapyta o ojca dziecka? W ponoszeniu kosztów i trudów wychowania dziecka? W
  • Odpowiedz
@uhu8: Jest coś takiego jak hierarchia wartości. W pierwszej kolejności ratuje się życie, później zdrowie, później dobrobyt, itd. Zgodzimy się co do tego, mam nadzieję. Nie można ochroną wartości stojących niżej w hierarchi usprawiedliwiać zamachu na wartości wyższe. Jedynie bezpośrednie zagrożenie życia człowieka może być podstawą do odebrania życia innemu człowiekowi.
  • Odpowiedz