Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!
Po pierwsze jeszcze raz dziękuję za to jak ciepło przyjęliście moje muzyczne amatorskie nagrania. To bardzo miłe () Nigdy nie byłam w gorących, ani nigdy nie sądziłam, że jakiś Mirek będzie mnie słuchał w samochodzie czy pociągu. Marzenia się spełniają ( ʖ̯)
Po drugie - kilku Mireczków się odezwało i być może następne nagrania będą już lepszej jakości, a także nagrywane nie tylko ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zmienia to faktu, że bawię się dalej i w następnej kolejności do nagrania są:
1. Ella Fitzgerald - Cry me a river
2. "Can I Keep Him?" - Anja Garbarek
3. Brenda Lee - I'm Sorry
4. Etta James - Anything To Say You're Mine
5. Dinah Washington: What Difference A Day Makes
6. PEGGY LEE - Johnny Guitar
7. Frank Sinatra- I've got you under my skin
/Kolejność przypadkowa/

Jeśli o jakimś kawałku zapomniałam lub pominęłam - wybaczcie i przypomnijcie się w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkim życzę spokojnych Świąt, smacznego jajka i tostów - czy co tam będziecie w te koronawirusowe święta jeść ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przede wszystkim zdrowia! Dużo! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Howgh!

#mirabelkaspiewa #swieta #wpiszazerogroszy #spiewajzwykopem
  • 37
@Mirabelkowna26: Zdecydowanie brak na liście jakiejkolwiek piosenki po polsku a w ojczystym języku (do pewnego momentu) ma się większy wachlarz możliwości operowania głosem. Oczywiście angielski masz bardzo dobry i akcent który masz nie ma nic negatywnego ale wciąż polski jest bogatszy i proponuje spróbować :)

PS jako pomarańczowe konto możesz wołać tylko po 20 osób w jednym komentarzu :P