Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy #blackpill dotyka kwestii atencji u kobiet, bo sytuacja całkiem przeciwna niż postulował #redpill coach.
Miałem brzydką koleżankę i chociaż u mni osobowość schizoidalna/schizotypowa, to #borderline u mnie mocno.
Jestem tak z twarzy ponoć 7/10, wzrost 171, brzuszek, wtedy low income/low social position, IQ ze 150.
Ona więc jakoś liga niżej.
#bpd mocno, więc ją gloryfikowałem, jej rzekome cnoty moralne, to jakim jest człowiekiem. A do tego niby troska o nią. No i #przegryw żalenie się często. Według Red Pill Coach zwracanie uwagii na wszystko poza seksualnym opakowaniem powinno dać kobiecie ogromnego boosta do poziomu atencji i zadowolenia. Nic z tych rzeczy, tylko żarty, że w niej się zakochałem.
Tymczasem jakoś parę tygodni przed jej ślubem odkryto jej romans z prezesem (jedyne czym był, to mężem swojej żony, przystojniejszy, wyższy, sam bym go puknął) i zachowywała się wobec niego o wiele bardziej, niż ja wobec niej,nie wiem czy kłamał komplementy na temat jej urody, tylko lepszy ode mnie i pewnie otwarcie deklarował chęć jej zerżnięcia.
Zatem - na pewno tak jest i temu nie zaprzeczą nawet normicy - ale jak ma się #blackpill do odbioru atencji przez kobiety. Bo #redpill jakby się mylił w tym, że atencja spowodowana czynnikami pozaseksualnymi jest równie ważna co spowodowana wyglądem, ale może ma rację tylko ważne jest od kogo jest atencja (schizoidalny operator prasy drukarskiej vs 190 cm prezes gównofirmy żony w mieście wojewódzkim) i #itsover nawet w kwestii bycia cuckfriendzoneorbiterem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 9
Kazik: @Niski_Manlet raczej to, że zrobiłem z niej emocjonalny tampon + była tuż przed ślubem + acting outy kierowane na nią czasem
@anonimowemirkowyznania ŚwieckaElfka - była specyficzna bardzo. No nie trzech, bo jej partner jej nie adorował, prezes (nie bogaty, tylko ożeniony bogato) chciał sobie jedynie podymać no i ja, więc wychodzi takie 0,5 adoratora, jakby zsumować. Pół roku przed romansem na boku przekonywała mnie, że striptizerki to dz*wki, a ja