Wpis z mikrobloga

Tak, kanał na YT nazywa się Myślowe Szerokie Horyzonty. Nie chciałem wykopowiczów zamęczać tak długą nazwą, więc dałem nazwę skrótową.
@MSHwykop: Moim zdaniem to nie ma tak, że religia albo że nauka. Gdybym miała powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałabym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłam, kiedy byłam sama. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które
@9o9o9: W filmiku jest częściowo zawarta odpowiedź, chociaż z pewnością nie jest ona uniwersalna. To co napisałaś o ludziach to prawda. Jeżeli trafiasz na odpowiednie osoby, to mogą one nadać życiu sens. Oczywiście zdarzają się też ludzie, którzy umieją to odbić w drugą stronę. Generalnie umiłowanie, dlatego, że tu żyjesz jest najważniejsze, ale przede wszystkim najważniejsze jest odnalezienie celu w życiu, co dla niektórych osób jest ciężkie,a jakże mogłoby być pomocne.
@MSHwykop: ok obejrzałam, ciekawy materiał :) nie czuję się kompetentna, żeby skomentować szerzej, póki co zbieram sobie cegiełki w tym temacie i może kiedyś coś z nich powstanie "sensownego* xD
Pasta którą wkleiłam to niby heheszki ale zasadniczo mogę się pod tym podpisać ¯\_(ツ)_/¯
@9o9o9: No właśnie cała sztuczka polega na tym, żeby umieć to cierpienie czymś przygładzić, bo życie w cierpieniu jest trochę męczące,a obecnie tylko jesteśmy świadkami, że jak ludzie tracą z pola sens życia to naturalną koleją rzeczy jest, że popadają w depresje lub inne podobne choroby.