Wpis z mikrobloga

  • 1835
Masakra z tym co #!$%@? nasza policja. Jeszcze niedawno społeczeństwo ich wspierało jak protestowali w sprawie podwyżek. Lata pracy ludzi od marketingu również samych policjantów sprawiły, że społeczeństwo zaczęło ich szanować. I co? Wystarczył tydzień, żeby wszystko #!$%@?ć. Jak teraz policja odwdzięcza się obywatelom? Mandatami za mycie samochodu, jazdę na rowerze, czy wizytę w markecie budowlanym. Jak chcieli podwyżek, to potrafili protestować, a jak im każą pisać mandaty za sprzeczne z konstytucją rozporządzenia, to żaden mordy nie otworzy. Gardzę takim #!$%@? zachowaniem i brakiem swojego zdania i samodzielnego myślenia. Pytanie do wszystkich policjantów, a kilku tu jest. Jak wam wydadzą rozporządzenie, żeby narysować #!$%@? na czole i tak stać to też to będziecie robić, bo rozkaz z góry?

Szacunek i zaufanie buduje się bardzo długo, ale w moment można to stracić. Idelany przykład
#policja
  • 101
No i przyjął, czyli przyznał się do wykroczenia. Więc w czym problem?


@pogromca_idiotow: Jak mąż strzeli żonie w pysk, a ona ze strachu nie protestuje, to oznacza, że nie ma problemu?
No zastanów się trochę panie policjancie co pan wypisujesz za głupoty. Ja wiem, że komendant kazał ci gnoić obywateli, a ty się spełniasz bo wreszcie możesz zostać "pogromcą" nie tylko na wykopie, no ale pomyśl.
@qwerss: ja nei rozumiem tego nagłego oburzenia, jak i nie rozumiałęm szacunku do policjantów przed pandemią. Policjant to państwowy robol, który jest zbrojnym ramieniem państwa, prawa. Jakie prawo, jakie pańśtwo jest każdy wie, więc szlachetni ludzie albo do policji nie idą albo szybko rezygnują, tak jak szlachetni ludzie nie szli do milicji za komuny. Rujnowanei życia małolatów za gram trawy, suszenie by spełnić limit mandatów na odcinkach z bezsensownymi limitami prędkości,
mnie dziwi co innego. Na wykopie widziałem milion wysrywów by zostawać w domu i agresji, piętnowania tych co wychodzą niepotrzebnie. Ale jak władza egzekwuje to już źle? Jak inaczej?


@wolny_kangur: bo ta władza właściwie sama nie wie co jest złe, a co nie. Przykładowo gdy asp. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi mówi, że z wymianą opon na letnie powinniśmy się wstrzymać ma rację w moim
Ty naprawdę twierdzisz, że jak kogoś uderzę, a ten ktoś tego nie zgłosi to ja w tym momencie nie popełniam czynu zabronionego? xD


@PiccoloGrande: z podejściem tego pana i z jego opiniami tu niezbyt się zgadzam, ale co do stanu prawnego akurat ma racje. Jak lubisz z żoną ostrzejsze zabawy w łóżku, to nie znaczy, że policja ma interweniować, bo dostała plaskacza. W tym przypadku wszystko jest subiektywne, mocno zależy od
Lata pracy ludzi od marketingu również samych policjantów sprawiły, że społeczeństwo zaczęło ich szanować.

@qwerss: wstawaj, zesrałeś się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo #!$%@? głupoty aż się rzygać chce.


@pogromca_idiotow: To sobie rzygaj, milicjancie. Jakbyś mnie spotkał na żywo to byś mnie już pewnie 3 razy skatował co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale co do stanu prawnego akurat ma racje.


@HetmanPolnyKoronny: Ale ja go nie pytałem o stan prawny, tylko o poczucie przyzwoitości, sumienia, zdrowego rozsądku etc... Teraz już wiem, że popełniłem błąd bo oczekiwałem takich wartości