Wpis z mikrobloga

  • 1835
Masakra z tym co #!$%@? nasza policja. Jeszcze niedawno społeczeństwo ich wspierało jak protestowali w sprawie podwyżek. Lata pracy ludzi od marketingu również samych policjantów sprawiły, że społeczeństwo zaczęło ich szanować. I co? Wystarczył tydzień, żeby wszystko #!$%@?ć. Jak teraz policja odwdzięcza się obywatelom? Mandatami za mycie samochodu, jazdę na rowerze, czy wizytę w markecie budowlanym. Jak chcieli podwyżek, to potrafili protestować, a jak im każą pisać mandaty za sprzeczne z konstytucją rozporządzenia, to żaden mordy nie otworzy. Gardzę takim #!$%@? zachowaniem i brakiem swojego zdania i samodzielnego myślenia. Pytanie do wszystkich policjantów, a kilku tu jest. Jak wam wydadzą rozporządzenie, żeby narysować #!$%@? na czole i tak stać to też to będziecie robić, bo rozkaz z góry?

Szacunek i zaufanie buduje się bardzo długo, ale w moment można to stracić. Idelany przykład
#policja
  • 101
@niebiesko-niebieski: ale to wszystko się na was obija. Zobacz była afera co policja goni rowerzystę? chyba nawet wczoraj czy jakoś tak. Podobno koleś miał 0,75mg we krwi. Tego sprostowania i tak chętnie dalej podawane dużo już nie będzie. A poprzedni wpis pozostanie. A tutaj jest wyjaśnienie:
https://twitter.com/BorowiakPolicja/status/1248200658773250048 (przypadkowo trafiłem, jak na 1,5 promila to ładnie koleś ciśnie).
Jesteście narzędziem, jesteście na pierwszej linii niezadowolenia ludności cywilnej i niestety każda akcja jak
o kurde, wykopki, Wy się dobrze czujecie? zanim weszły ostatnie obostrzenia, to każdy popierał akcję #zostanwdomu, cieszyliście się, gdy ktoś doniósł na inna osobę, każdy pokazywał jaki to jest kreatywny w domowej izolacji, zdjęcia chleba i inne bzdety. wychwalaliście inne państwa, które wdrożyły podobne rozwiązania, porównywaliście Polskę do nich. a teraz nagle każdy pluje na akcję siedzenia w domu... czyżby +15°C zmieniło Wasze postrzeganie świata?


@habren: niby racja
ak ktoś cię okradnie to staje się przestępca dopiero po wydaniu wyroku? Hmmm czyli wszyscy którym zasądzona areszt tymczasowy są nielegalnie zamykani bo jeszcze nie mają wyroku?


Analogia z dupy. Ustawa pochodzi z 2008r. Tylko TK może orzekać o jej niezgodności z Konstytucją. Wiesz skąd wiem? O tym też mówi Konstytucja. Także tego.

@uriel_ck:
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwerss: uważasz, że policjant jest osobą, która powinna stwierdzać co jest zgodne z konstytucją, a co nie jest? Oni mają problemy z liczeniem, czytaniem czy pisaniem xD
Cieszy mnie, że niektórzy dostrzegają, że policja działa bardzo kiepsko w tym kraju.
@ambereyed w pełni się z Tobą zgadzam. bardzo konstruktywna wypowiedź, a nie jedynie plucie jadem. chodzi mi po prostu o to, że ciężko mi się czyta te wszystkie wypowiedzi na temat Policjantów, którzy zawsze, jaka władza by akurat nie była, obrywają za to, co ktoś wyżej wymyślił.
odniosę się tylko do Twoich pytań. wydaje mi się, że przepis o utrzymaniu odległości w miejscu publicznym miał być swoistym ułatwieniem dla Policji, która dzięki
którzy zawsze, jaka władza by akurat nie była, obrywają za to, co ktoś wyżej wymyślił.


@habren: niestety jest tak zakodowane w mózgu człowieka, że czyny jednego osobnika z danej grupy projektujemy na całą jego grupę. To podstawa do powstawania stereotypów, czyli pewnych skrótów dla naszego mózgu, żeby móc skupić się na podstawach (jedzenie, picie, rozmnażanie) i nie tracić energii na rozważanie złożoności świata i jego odcieni szarości.

Truizmem będzie stwierdzenie, że
@pogromca_idiotow: no i widzisz teraz jak łatwo stracić zaufanie. Jeden mandat, który został wystawiony nie przez policjanta ale w jego obecności wystarczył żeby miliony Polaków stwierdziły, że policja w tym kraju jest g... warta.