Wpis z mikrobloga

@blablaelotrzydwazero: Francuski, który brzmi strasznie asłuchalnie, kluski i ślimaki w ustach. Motoryka akcentu i wymowy brzmi dla mnie odrzucająco. Język ma taki vibe bycia z natury impertynenckim.

@888545452424: Koreańskiego proszę mi nie szkalować ( ͡° ͜ʖ ͡°) (każdy ma prawo do swojej opinii, to tylko życzliwy zwrot z mojej strony). Bardzo lubię w tym języku czytelność komunikatów i pisma hanegul. Uczęszczałem z ciekawości jakiś czas
  • Odpowiedz
@RETROWIRUS: @comfyStefan: @blindguardiano: @Koichi: @CzerstwaBulka: @irekzrobzabeprosze: @szzzzzz: @Okayama: @takietomile: @Mirekzkolega: @Laplasjan: @juma777: @Cybher1: @Kukki: @oficjalniemartwa: @silentpl: @avvar: @888545452424: @djtartini1: @haze2137: @Pink_Flamingo: @Vatnajokull: @Airwaves: @Mapylus: @mile5: @Krailowskyy: @Budo: @maQus:

Dziękuję za te wszystkie odpowiedzi (o ile się ktoś jeszcze pojawi).
No dobra, to ja spróbuję
  • Odpowiedz
@RETROWIRUS: @comfyStefan: @blindguardiano: @Koichi: @CzerstwaBulka: @irekzrobzabeprosze: @szzzzzz: @Okayama: @takietomile: @Mirekzkolega: @Laplasjan: @juma777: @Cybher1: @Kukki: @oficjalniemartwa: @silentpl: @avvar: @888545452424: @djtartini1: @haze2137: @Pink_Flamingo: @Vatnajokull: @Airwaves: @Mapylus: @mile5: @Krailowskyy: @Budo: @maQus:

Podsumowując, nie lubię jakichkolwiek języków, które są gardłowe albo prostacko bełkotliwe.
  • Odpowiedz