Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blond_lok Wyczytałam gdzieś, że oni nie lubią rozmawiać o uczuciach, bo:
1. Uwazaja, ze społeczeństwo wymaga od nich stanowczej i męskiej postawy oraz nie pozwala im być uczuciowym.
2. Jeśli są zdenerwowani/ zestresowani, nie lubią o tym rozmawiać, więc wola się zamknąć w ciszy i spróbować rozwiązać problem. Jeśli im się to nie udaje to się zabierają za coś, co ich odwlecze od problemu i da odpocząć.

@Hetrodomitrazocholina: Tylko zrozum to że gdy kobieta mówi o swoich uczuciach do faceta to jest za to pogłaskana, przytulona itp. itd. A jak facet mówi to jak nie wyglada jak czad to automatycznie staje sie w jej oczach pi$dą - i nie ważne ze ma slabszy moment/dzień/tydzien, na tym poziomie emocjonalnym 99% kobiet automatycznie spada szacunek i pożądanie do takiego faceta.
@sandwichzpasztetem220: wydaje mi się, że trochę mylisz użalanie się nad sobą i ciągłe wylewanie uczuć ze zwykłymi rozmowami o nich, o tym jak się człowiek czuje. I o ile w pierwszym przypadku faktycznie pożądanie może przestać istnieć, o tyle w drugim nie sądzę.
@agdybytak: ja tez o tym nie wiedzialem :) nadrabialem tym ze mam zryty gar i robilem huśtawke, a takie czułości tylko pogarszały pozycje w związku jaką na bieżąco wypracowywalem. Ale na amerykanskich filmach i ogolnie pokazują ze szkolna piękność zwiazuje sie z kujonem a od zawsze było wiadomo i to każdy widział ze takie latały za łobuzami i tylko z czadami, łobuzami chciały czegoś więcej :) chyba ze byly za brzydkie
@blond_lok: Wystarczy ze facet bedzie sie tak rozczulał kilka razy przez okres kilku lat to juz w tym czasie kobieta bedzie sie rozgladac i szukac bolca na boku, i mówie to poprzez sluchanie wielu historii, czytaniu i ogolnie z życia wzięte, sluchanie znajomych niektorych - Wszyscy mówią jak się na tym przejadą że tak niestety jest jak napisalem więc to że ty nie sądzisz to nie podważa w żaden sposób tego
@blond_lok: Te milion czynników to tylko wymówka, zalezy o czym piszesz teraz, ja nawiązałem do tego jak facet otwiera się przed kobietą ze swoich uczuć. Jeżeli tak jest to to czy jedna ma wegetariańska diete a druga czy je mięso, czy inna lubi jeździć na rowerze a przed snem lubi najeść sie czekolady to nie ma zadnego znaczenia, efekt bedzie taki sam tylko ubrany w inne słowa i zachowania bo zadna
@Pannenkoek: dlaczego nie lubicie rozmawiać o uczuciach. Wstyd, niegodne mężczyzny, a może powód jak wyżej, że sądzisz iż kobieta odejdzie bo straci zainteresowanie. A może dlatego, że ciężko ubrać w słowa albo strata czasu.. ty mi powiedz
@sandwichzpasztetem220: Nie prawda. Tak się dzieje, kiedy facet nie dba o relację, nie umie obronić siebie ani partnerki lub jeśli wykłada swoje uczucia jako użalanie się nad sobą i robi to non stop. Wygląd nie ma nic do rzeczy, jeśli już jest się w związku. Jeśli będąc w związku nie możesz okazać swoich uczuć to 1) jesteś z niewłaściwą osobą, która Cię nie zna i nie chce znać 2) ta osoba
@Hetrodomitrazocholina: Facet nie dba o relacje? Raczej jakby nie dbał to nie było by możliwości na spokojnie usiąść i się otworzyc więc to odpada co napisalas. Nie musi mowic non stop, wystarczy że ze 2-3 razy sie otworzy, czy ciezko w pracy ze z tym sie zle czuje, ze to go trapi itp. albo powie o jakimś swoim kompleksie to juz spada pożądanie do tego faceta nie rzadko jak samolot dziobem
@Pannenkoek: Tak piszą osoby, które mają niedosyt tych uczuć i chcą mieć jakąś czułość w życiu. Natomiast jak już to nastanie to taka osoba zaczyna rozumieć że to nie wygląda tak jak w wyobrażeniach tylko jest ciągła walka i ważenie słów, zeby przypadkiem jedna ze stron nie czula sie za pewnie i nie robila shit testow