Wpis z mikrobloga

@Hetrodomitrazocholina: Tylko zrozum to że gdy kobieta mówi o swoich uczuciach do faceta to jest za to pogłaskana, przytulona itp. itd. A jak facet mówi to jak nie wyglada jak czad to automatycznie staje sie w jej oczach pi$dą - i nie ważne ze ma slabszy moment/dzień/tydzien, na tym poziomie emocjonalnym 99% kobiet automatycznie spada szacunek i pożądanie do takiego faceta.
  • Odpowiedz
@sandwichzpasztetem220: wydaje mi się, że trochę mylisz użalanie się nad sobą i ciągłe wylewanie uczuć ze zwykłymi rozmowami o nich, o tym jak się człowiek czuje. I o ile w pierwszym przypadku faktycznie pożądanie może przestać istnieć, o tyle w drugim nie sądzę.
  • Odpowiedz
@agdybytak: ja tez o tym nie wiedzialem :) nadrabialem tym ze mam zryty gar i robilem huśtawke, a takie czułości tylko pogarszały pozycje w związku jaką na bieżąco wypracowywalem. Ale na amerykanskich filmach i ogolnie pokazują ze szkolna piękność zwiazuje sie z kujonem a od zawsze było wiadomo i to każdy widział ze takie latały za łobuzami i tylko z czadami, łobuzami chciały czegoś więcej :) chyba ze byly za brzydkie
  • Odpowiedz
@blond_lok: Wystarczy ze facet bedzie sie tak rozczulał kilka razy przez okres kilku lat to juz w tym czasie kobieta bedzie sie rozgladac i szukac bolca na boku, i mówie to poprzez sluchanie wielu historii, czytaniu i ogolnie z życia wzięte, sluchanie znajomych niektorych - Wszyscy mówią jak się na tym przejadą że tak niestety jest jak napisalem więc to że ty nie sądzisz to nie podważa w żaden sposób tego
  • Odpowiedz
@blond_lok: Te milion czynników to tylko wymówka, zalezy o czym piszesz teraz, ja nawiązałem do tego jak facet otwiera się przed kobietą ze swoich uczuć. Jeżeli tak jest to to czy jedna ma wegetariańska diete a druga czy je mięso, czy inna lubi jeździć na rowerze a przed snem lubi najeść sie czekolady to nie ma zadnego znaczenia, efekt bedzie taki sam tylko ubrany w inne słowa i zachowania bo zadna
  • Odpowiedz
@Pannenkoek: dlaczego nie lubicie rozmawiać o uczuciach. Wstyd, niegodne mężczyzny, a może powód jak wyżej, że sądzisz iż kobieta odejdzie bo straci zainteresowanie. A może dlatego, że ciężko ubrać w słowa albo strata czasu.. ty mi powiedz
  • Odpowiedz