Wpis z mikrobloga

  • 0
Czesc mirusy, nie wiem czy juz byl tu na mirko ten #youtube owiec, ale che zeby zostal oceniony przez specjalistow z tagu, nie przypominam sobie na mirko zagranicznego slowa "sijaz", tu ma wykopie nazywaja to PROJEKCJA , ale ja sie niestety nie znam. #perfumy #kiciochpyta niech mnie kto oswieci
1950M - Czesc mirusy, nie wiem czy juz byl tu na mirko ten #youtube owiec, ale che ze...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no i w końcu mamy "Eau de Parfum" czyli wodę perfumowaną, która jest najbardziej intensywna i najlepiej wyczuwalna

( _)
Od razu widać że dzban pospolity
  • Odpowiedz
@1950M: Jak mnie to wkurza jak Ci jutuberzy klaskają/strzelają z placów/etc. bezpośrednio przed intrem, większość z nich robi to dodatkowo dziwnie nienaturalnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@1950M:
1.Ogólna wiedza o wszystkim i niczym ✔
2.Powielanie nieprawdy o lepszej projekcji w przypadki EDP ✔
3.Clickbait na początku ✔
4.Komentarze od widzów, że testery różnią się od produktu zakupionego ✔
5.Przedłużanie filmu aby przekazać kilka informacji w 9 minut kiedy dało się to zrobić w
  • Odpowiedz
@1950M: Filmu nie oglądam, ale sillage to po polsku ,,ogon'' i nie do końca to samo co projekcja.
Ktoś przeszedł przez pokój i już go w nim nie ma, ale perfumy nadal czuć, mówi się że zostawił ogon.
Ktoś siedzi nieruchomo 3m od Ciebie i czujesz jego perfumy, mówi się że mocno projektują.
  • Odpowiedz
@1950M: Generalnie to nie ma aż takiej tragedii, nie popełnił jakichś kardynalnych błędów. W porównaniu do innych youtuberów modowych/lifestylowych to dość udany materiał na temat perfum
  • Odpowiedz
@1950M: najlepsza zabawa to jest jak sie popatrzy na pierwsze filmiki tych wszystkich k---a guru modowych, szczegolnie jesli prowadza te swoje kanaly po kilka lat. jak zobaczylem filmiki typka prowadzacego kanal 'teaching mens fashion' czy cos w ten dens, to sie za leb mozna zlapac xD jakas za duza marynara do tego bojowki, leb o-----y na 1mm i on uczyl k---a ludzi stylowy xD
  • Odpowiedz