Wpis z mikrobloga

@ToTaKolorowa: Większość lokali gastronomicznych kończy przygodę z businessem po jakiś 3 latach. Radko kto ma własny lokal i nie płaci czynszu. Większość Januszy będzie opowiadać, że oni muszą dokładać do interesu i cieszyć się z pretekstu, że mogą jeszcze więcej wymagać. Jak to nie jest zarzutka, to gratuluję. Ciekawe czy facetom też by tak napisał i był taki miły? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Co do k---y. Co jest nie tak z tym SMS od szefa? Wytłumacz mi Twoje spojrzenie bo jak dla mnie to szef zachował się bardzo w porządku i nie widzę nic złego w jego treści oraz w reakcji OPa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToTaKolorowa: do mnie szwf też pisał slodkie smsy. Potem najpierw mi wpisali niewykorzystany urlop w marcu gdzie normalnie chodziłem do robo a potem w kwietniu zrobili pół etatu
  • Odpowiedz
Na końcu powinna być jeszcze reklama miejsca pracy, w stylu

Dobrze, że nasza restauracja XYZ na ulicy ABC serwuje najlepsze jedzenie.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to jest wiadomość która powinno się publikować

jestes obrzydliwa osoba. Publikowac cos tak osobistego, dramat.


@Aeciatko
@kochamajfony

Czy Was p------o? Tutaj debile wrzucają zdjęcia twarzy z tindera, nazwiska i zdjęcia dzieci których rodzice pracują w p---o żeby ich stalkować, maile od różnych firm i instytucji bez cenzury nazwiska (jak pod jednym znaleziskiem napisałem że wypadałoby zapytać o publikację dostałem ze 100 minusów) a tutaj jest całkowicie anonimowy
  • Odpowiedz
Jak ktoś wkleja SMS z treścią "sorry koronawirus, zwalniam cię, nie stać mnie na tylu pracowników bla bla" to wszyscy " łooo jechać z januszem!!!!!" a jak ktoś wklei miłego sms od szefa, to nagle hurr durr bo jest prywatny i na pewno cię zwolni za tydzień XD
  • Odpowiedz