Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@piaskun87 tu chyba nie chodzi o wychodzenie do lasu, tylko o kontakt z ludźmi.. uważam, że nie ma nic złego w spacerze czy pobieganiu, ale mogę się mylić
¯_༼ ́ ͜ʖ ̀ ༽_/¯
  • Odpowiedz
co ma siedzenie na dupie w czasie wolnym do gospodarki?


@peszmerd: To że nie siedzisz w tym czasie wolnym w kinie, restauracji, u fryzjera albo głupim centrum handlowym. To że poza czasem wolnym masz też pracę nie znaczy że inni dotychczas na twoim czasie wolnym zarabiali budując konkretny kawałek tej gospodarki. I nie ważne w jakiej branży pracujesz twoja też prędzej czy później od tego siedzenia na dupie "w czasie wolnym"
  • Odpowiedz
@peszmerd: A nie wiem. Na przyklad to ze ludzie w czasie wolnym wydają pieniądze? Jesli wydaja pieniadze, to inni na tym zarabiają i tworzą miejsca pracy? Tak chyba jest skonstruowany sektor usług, nie? Nie kazdy pracuje w urzędzie, wolny czas spędza na kanapie, wlosy obcina w lazience, a wakacje na balkonie.
  • Odpowiedz
@eskeitt mieszkam blisko lasu. Normalnie na parkingu przed wejście czasem stało jedno auto. A po zamknięciu galerii i miejsc publicznych to parking pękał w szwach. Wiem że w lesie dużo miejsca ale na parkingu w jednym momencie było koło 100 osób.
  • Odpowiedz