Wpis z mikrobloga

Śmialiście się z tej parunastolatki, co pisała, gdy Duda wygrał, że wyjeżdża z kraju. Teraz obudziła się jako dorosła osoba w kraju dyktatury lepionego na gównie. Mam do Was jedną prośbę w te wybory - zagłosujcie na kogokolwiek zamiast na Maliniaka. W drugiej zaś turze (jeśli się w ogóle odbędzie), głosujcie na drugiego kandydata, niezależnie od tego, czy jesteście neuropkami, konserwami czy helikopterami bojowymi. Ktokolwiek inny zostanie wybrany, może wyciągnie ten naród spod buta Kaczyńskiego. Miłego dnia.

#wybory #bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz pieczarrra - Śmialiście się z tej parunastolatki, co pisała, gdy Duda wygrał, że wyje...
źródło: comment_15862456260WpTZj5eiEuqOB5areF7vq.jpg
  • 23
@pieczarrra PiS i tak się sypie i to długo nie pociągnie, z prezydentem czy bez. Dowód na to jest prosty - pierwsze szczury (Gowin) już uciekają z tonącego okrętu. On zrobił to samo kilka lat temu gdy Platforma zaczynała tonąć. To jest typowy Gowin, typowe gowinowanie, lawirowanie między własnym sumieniem a własnymi korzyściami z jednoczesną ucieczką od odpowiedzialności i braniem nogi za pas gdy wszystko się sypie. W każdym razie, takiego negatywnego
Mam do Was jedną prośbę w te wybory - zagłosujcie na kogokolwiek zamiast na Maliniaka. W drugiej zaś turze (jeśli się w ogóle odbędzie), głosujcie na drugiego kandydata, niezależnie od tego, czy jesteście neuropkami, konserwami czy helikopterami bojowymi. Ktokolwiek inny zostanie wybrany, może wyciągnie ten naród spod buta Kaczyńskiego. Miłego dnia.


@pieczarrra: z jednej strony tak
Ale mam z tyłu głowy taką cichą myśl mówiącą: a niech wygra Andrew, niech w
@pieczarrra: a jaką mam pewność, że te wybory nie będą zafałszowane, skoro głosy będzie liczyć ekipa Sasina? gdzie jest kampania wyborcza, debaty? to jest cyrk, a nie wybory. Nie chcę brać w tym udziału. Bardziej cenię sobie swoje zdrowie, niż chorą żądzę władzy Jarosława.
@pieczarrra: To co sie dzieje powinno być jasnym sygnałem że nie ma cienia prawdy w ich gadaniu - że poświęcą wszystko byle utrzymać się przy władzy. Kaczyński to niespełniony dyktator który włada ludźmi którymi gardzi.