Wpis z mikrobloga

Chciałbym serdecznie podziękować, pewnej grupie użytkowników tego zacnego serwisu.
Przyczynili się oni walnie do sytuacji, która dzieje się w tej chwili w naszym wspaniałym kraju.
Przez ostatnie pięć lat razem z innymi ludźmi chodziłem na różne protesty. Próbowałem zapobiec temu co się wczoraj wydarzyło. Protestowałem gdy przejmowany był TK, protestowałem gdy PiS przejmował prokuraturę, protestowałem gdy próbował dokonać zamachu na SN, protestowałem w obronie lekarzy. Byłem chyba na większości protestów. W tym czasie niektórzy użytkownicy tegoż serwisu ramie w ramie z PiSem oraz ich szczekaczami pokroju TVP rozpoczęli zmasowany atak na takich ludzi jak ja.
Atakowali protestujących wyzywając ich od KODiarzy, SBeków, zdrajców narodu, wariatów, lewaków pewnie znalazło by się wiele bardziej obraźliwych inwektyw, które wtedy zostały użyte, a których nawet nie będę przytaczał.
Chciałbym wam podziękować, tak od serca i powiedzieć wam moje drogie #4konserwy bo to w większości (nie wszyscy) o was chodzi, że jesteście za przeproszeniem je$#nymi dzbanami, które nie zasługują na bycie obywatelami tego kraju. Gdybyście posiadali wtedy trochę RiGCzu to do tej sytuacji nigdy by nie doszło, ale wy jak zwykle woleliście iść z komuchami ramie w ramie. I teraz dzięki wam będziemy mieli w kraju wspaniałą dyktaturę jednego małego zakompleksionego karakana, który ma w d%$pie tan kraj oraz zdrowie i życie jego obywateli. Mam nadzieje, że kukle będą was tak swędziały, że sobie je rozdrapiecie do krwi, wtedy będziecie się mogli pochwalić jak to przelaliście krew za ten kraj, bo do niczego innego się nie nadajecie.
Jeszcze raz wam dziękuje! a teraz idźcie odebrać swoje #60groszyzawpis bo pewnie bo takim zwycięstwie to wam trochę wpadnie kasy na konta.

p.....x - Chciałbym serdecznie podziękować, pewnej grupie użytkowników tego zacnego s...

źródło: comment_1586243618KNlpYfuLHLQ4c9plsczAqf.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@pentax: Mnie szczerze mówiąc to najbardziej wkurzała "sekcja memowa", tj. ludzie, którzy kompletnie nie ogarniali sytuacji i wrzucali memy w stylu, "Jak mam zrobić coś tam, kiedy łamana jest konstytucja", OTUA itd.

Mam nadzieje, że teraz są z siebie zadowoleni bo chcąc nie chcą trywializując bardzo poważny problem przyłożyli rękę do tego co mamy obecnie.
  • Odpowiedz
@pentax: Daleko mi do #4konserwy ale serio duża część tych marszy i protestów też mi śmierdziało mocno w odpowiednim czasie i nie będę teraz mówił, że było inaczej. Już zdecydowanie wolę tamtą ekipę, bo jednak chyba byli bardziej odpowiedzialni, niemniej wolałbym u sterów zupełnie nowych ludzi (choć może gorsze jest nieznane niż znane a złe).
Największym problemem są ludzie, którzy nie mają wątpliwości, że stoją po dobrej stronie.
Czy to koniec?
  • Odpowiedz
@plasq: Ja nigdy nie twierdziłem, że poprzednia ekipa była lepsza, chociaż patrząc z perspektywy czasu myślę, że twierdzenie PiS, PO jedno zło jest bzdurą na resorach i nie ma nic wspólnego z prawdą. PiS jest pierdyliard razy gorszy i to co robią zasługuje na pogardę i nienawiść. Mnie nie interesowało za bardzo kto te protesty organizuje czy kto na nie przychodzi (bo każdy miał do tego prawo) mnie interesowała bezprecedensowa sytuacja,
  • Odpowiedz
@Anthermil: @pentax: Ja myślę, że wy błędnie zakładacie, że tamci ludzie w tym momencie czują jakiś niepokój związany z tą sytuacją. Oni wciąż cieszą się, że lewaków dupa boli i nawet akcje typu aresztowań polityków opozycji itp sprawiłyby, że te małpy tylko by radośnie klaskały. Nie wyobrażam sobie, co musiałoby się wydarzyć, żeby proPiSowcy zastanowili się trochę i pomyśleli, że może coś tu #!$%@? nie gra...
  • Odpowiedz
@pentax: Zmartwię Cię. Ludzie o których piszesz nadal działają na Wykopie i nie widzą nic złego w tym co robi ukochana partia. Zero jakiejkolwiek refleksji a zamiast tego wrzutki z propagandy prosto z prawicowych mediów i z TVP. Klapki na oczy i walka za partię do samego końca.
  • Odpowiedz
@pentax: Mnie osobiście szalenie smuci bezbronność mechanizmów prawnych w tym kraju. Dlaczego musieliśmy protestować? Dlaczego porządek prawny nie był w stanie samodzielnie się obronić?
To jest przerażające.
Tragedią jest również to, że nowa władza która z pewnością kiedyś przyjdzie po PiS-ie nie zrezygnuje z większości dobrodziejstw pozostawionych przez poprzedników i dalej będziemy bujać się z dostawianiem tektury udając, że wszystko jest OK.
Potrzebny będzie kolejny lider którego znienawidzi obecne pokolenie, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pentax: #!$%@?. jak wszyscy przeceniasz wykop. zrozum, że to mniej niż promil społeczeństwa. Prawdziwa wina leży po stronie propagandy i pieniędzy skierowanych do tej szarej masy, która o wykopie nie słyszała.
  • Odpowiedz
@der_lokomotivfuhrer: Nie będzie nowej władzy. Przejecie władzy przez inną partie to podstawienie pod sąd obecnych rządzących. Jedynie dalsza kontynuacja PISu w innej formie.
Kto będzie przywodca? Nie wiem. Myślę, że Ziobro może okazać się gorszy od Kaczyńskiego, jak ten zejdzie z tego świata. Prędko to nie nastąpi, bo dyktatorzy żyją długo.
  • Odpowiedz
@Precypitat: Może i promil, ale nigdy nie zapomnę co tu się działo przy ostatnich wyborach prezydenckich. I jak widać odniosło to skutek, oczywiście działo się to w całym internecie nie tylko na wykopie. Wychodzę z założenia, że należy zacząć rozliczać tych ludzi z tego co zrobili. Koniec z udawaniem, że się nic nie stało i że nie ma winnego tej sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pentax: tu nie chodzi o inrernet tylko o te masy które komputera to nawet włączyć nie potrafią. Ich jest ogrom. I my możemy sobie tu debatować, podawac argumenty, mieć przekonania a wybory zależą od nich. Dobrą ilustracją tego jest konfederacja, która zawsze ma świetne pr w necie a potem nagle okazuje sie, że nie. Dlatego akurat we wpływ wykopowych trolli nie wierzę. Nie mówiąc o tym że tu i tak kazdy
  • Odpowiedz
@Precypitat: Według szacunków 84% społeczeństwa polskiego ma dostęp do internetu i dlatego uważam internet odgrywa bardzo ważną rolę w wojnie informacyjnej. Takie portale jak Republika, Trwam, TVPInfo itp. są tubą propagandową, która sieje ferment i zamęt ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wiadomo wykop nie jest serwisem informacyjnym, ale często portale internetowe podbierają informacje czy komentarze z wykopu. Moim zdaniem wykop jest pewnym barometrem nastrojów publicznych, nie odnosi się
  • Odpowiedz
@bartpl: Następnym razem proszę nie rozpierdzielać państwa i nie głosować na idiotów, żebyśmy nie musieli protestować. A koszulki z napisem Konstytucja, były po to żeby przypomnieć poniektórym, że ten kraj posiada taki akt prawny.
  • Odpowiedz
Dzisiaj dzwoniłem do mamy i powiedziałem, że sprzedała demokrację. Ona mi odpowiedziała, że po co komu demokracja, ważne żeby był dobry i silny rząd. Także tyle z tych wszystkich zasranych ideałów wciskanych od 30 lat. Sprzedaliśmy się za kilka flaszek wódki co miesiąc.
  • Odpowiedz
  • 1
@Anthermil A memy to myślisz kto robił? PiS ma obcykany internet od czasu pierwszych poprzednich wyborów prezydenckich. Pamiętam ta fale nowy profili na wykopie w 2014 roku.
  • Odpowiedz