Wpis z mikrobloga

@lemansblue: @kemcio: @PanDarcy: @Kezcliw: Nie wprowadzimy stanu wyjątkowego bo wybory muszą być i firmy będą chciały hajs, brak testów, ingerowanie w liczbę zmarłych na wirusa no i oczywiście brak kasy na szpitale które nie wyrabiają przy kilku tysiącach zarażonych bo lepiej przewalić pieniądze na rozdawanie ludziom by kupić głosy no i co teraz zrobić...no może by tak...zakazać wstępu do lasu i karać za wejście
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL dobrze wiem, że pewne decyzje nie są najlepsze, sam jestem przedsiębiorcą w branży która obecnie najbardziej dostaje po dupie. Nie liczę na niczyja pomoc, zwłaszcza rzadu bo tak to już bywa w biznesie. Było bardzo dobrze a teraz czas na kryzys. I tak będzie masa pozwow a za to wszystko zapłacimy i tak my, tak jak za 500+. Dla wszystkich lacznie z rzadzacymi czy będzie to PiS czy PO jest
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL A to że PIS chce wyborow za wszelką cenę może się obrócić przeciwko nim, więc dla mnie niech robią te wybory. Mam nadzieję że dzięki tej decyzji, zagłosuje więcej młodych ludzi, przedsiebiorcow którzy często mieli to w dupie.
  • Odpowiedz