Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: najlepsze jest to, że choćby skały srały, nawet to głosowanie Gowina (który moim zdaniem dla zachowania twarzy w ogóle powinen gdzieś się zakopać, zaszyć, ukryć jak Jurek Killer) to i tak nic by nie dało. Bo z opozycji tylko jedna osoba nie głosowała, a pozostałe przeciw/wstrzymujące/ng spoza opozycji były w PiS. Cała opozycja zgodnie zagłosowała przeciw.
No ale, że w Polsce mamy system, który jest tak naprawdę PRL-bis i partia
Pobierz
źródło: comment_15862139427esr9ltbPxswy5qGG2wXTZ.jpg
@onuceSzatana: nie, staram się myśleć o realnej demokracji jak w normalnych, cywilizowanych krajach, a nie o grupce kolesi, którzy za wszelką cenę zostaną przy korycie, więc zagłosują za największym kretynizmem albo np. doprowadzą do tego, że państwo zaczyna wyglądać jak za Jaruzela. Powinno się głosować na człowieka, a potem solennie go rozliczać z jego wyborów.
Ale jest trochę tak jak piszesz - wiara głosuje na partie, a nie na człowieka. To
@Pierre_Nietzsche: Dziękuję kolego. Mój mózg płata mi teraz psikusy i po przeczytaniu Twojej uwagi nie jestem w stanie stwierdzić, czy zrobiłem literówkę bo pisałem z tableta, czy też całe życie nieświadomie popełniałem ten błąd. W każdym razie będę teraz świadomie zwracał uwagę na ten zwrot.