Wpis z mikrobloga

@ZieloneKoloTramwaja: @Luffik: Nadmonster to UberMonster, z tego widzę to już go nie robią:( miałem okazję wypić dwa razy w stanach i dwa razy nie przespalem nocy:D I to nie to co po innych energolach że jesteś zmęczony ale nie chce ci się spać, ubermonster sprawił że #!$%@? całą noc, odpisałem na maile sprzed miesięcy i zaplanowałem zakupy na dwa tygodnie do przodu, obiady etc :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drzuo xD no ludzie debil
@Luffik:

Nie przetłumaczysz, od 7 lat piję napoje zero w ilościach 2l dziennie (Pepsi), rok temu robiłem kompleksowe badania, lekarz stwierdził ze jestem okazem zdrowia.

A co do migotania przedsionków i innych bajek, jeżeli ktoś czegoś takiego doświadczył po energetykach to musiał mieć już taka wadę wcześniej tylko nie zdawał sobie z tego sprawy.
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: ale piekna generalizacja. Nie trzeba wierzyc w szkodliwosc napojow energetycznych per se, wystarczy wiedziec ze te wymienione narzady nie przepadaja za slodkim, za slodzikami, za barwnikami (niebieski sie zle kojarzy, tego z Pepsi Blu musieli zakazac i przy skittelsach tez zmieniali bo byl toksyczny). Wiec umowmy sie wszelkie takie napoje sa gorsze niz woda. Znaczy to nie pic? Nie. Znaczy pic z umiarem. Ale riposta kolegi i tak dobra.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luffik problemem nie jest skład. Słodziki, choć ohydne, raczej też nie. Idzie o to, że zalecana dawka to 250ml a nie pół litra xD

@FotDK:

Zalecana dawka czego? 1 monster ma 150mg kofeiny, bezpieczna dawka kofeiny dla kobiety w ciąży to 200mg