Wpis z mikrobloga

Chciałbym was moi drodzy poinformować że nie możecie wierzyć we wszystko co widzicie i czytacie bo w obecnej chwili mamy mase fake newsów dookoła i jednym z nich jest wpis ze screena poniżej. @SkrytyZolw napisał że pracownicy sklepów sieci Biedronka dostaną premię wysokości 2300zł brutto za marzec za pracę w czasie pandemii. To oczywiście jest nieprawda ponieważ pracownicy Biedronki otrzymają 2300zł brutto premii ale rocznej. Taka premia jest wypłacana od lat co roku i nie jest w żaden sposób uzależniona od obecnej sytuacji chociaż fakt że pracownicy tej sieci dostali podwyżki za pracę w obecnej sytuacji tyle że 4 razy mniejszą od podanej kwoty. Proszę nie pisał pierdół jeśli nie ma się pojęcia o temacie bo oczywiście masa osób to przeczytała zaplusowała i uwierzyła. Oczywiście co do zarobków służby zdrowia się nie wypowiadam bo każdy wie jak jest i to jest dramat.
#bekazpisu #koronawirus #medycyna
#przegryw
P.....z - Chciałbym was moi drodzy poinformować że nie możecie wierzyć we wszystko co...

źródło: comment_158611317970y2mGBxVS02uEipgnnJCp.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MistrzStrzelecki: No to ciekawe bo ja znam cała masę osób łącznie z kierownictwem i nikt takiego siana nie widzi chyba że masz na myśli łącznie tysiąc 500 około za pracę w obecnej sytuacji plus miesięczna premia za zrobienie miesięcznego budżetu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przegrywiusz: gdzieś czytałem o tym artykuł z tą podwyżką (przed tym wpisem). Wydaje mi się że to miała być premia za kwiecień. Chodziło bardziej o obsługę 24h przed świętami. I wiem że było tam, że kierownictwo nie ma dostać tej premii bo są rozliczani w ramach jakiegoś tam systemu
  • Odpowiedz