Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie: Dwa lata temu mieszkałem na wielkopłytowym osiedlu. Codziennie, #!$%@? codziennie od 22 do 1 w nocy na ławeczkach organizowała się grupa młodych żuli, którzy darli ryja, zaczepiali ludzi i walili wódę. Poddałem się po około 5 zgłoszeniach na które polipały nie zareagowały. Dlaczego niby nie mogą teraz w taki sam sposób olewać zgłoszeń dotyczących konferencji prasowej Vateusza? (ʘʘ)
@kfiatek_na_parapecie: A kto to przyszedł? Czyżby Pan równia pochyła? Wytłumacz jakim zagrożeniem jest aktualnie samotne wyjście z domu? Porównywalnym z rabowaniem sklepów i ludzi? No właśnie, a bagieciarze już lecą ze śliną na pysku. Nikt nie miałby pretensji gdyby świnie wprowadziły stan klęski żywiołowej - tylko się boją, bo prze***ali całą kasę na patusiarnie, która właśnie mi chlała przez rok pod oknem.

I przestań tworzyć tą argumentację z emocji - groźniejszy
@kfiatek_na_parapecie: gdy wprowadzą ten stan to przynajmniej emeryci będą siedzieć na dupach bo teraz są świętymi krowami które policja ignoruje, a jednocześnie wyżywa się bezprawnie na każdym innym obywatelu. Serio nie rozumiesz czemu to wygląda tak jak teraz?
@kfiatek_na_parapecie: XD No i powiedz mi jaka jest różnica again? I tak nie wolno mi nigdzie iść. Jakbym skoczył po fajki do sklepu to pies i tak będzie sapał i straszył karami. Wolno mi wychodzić tylko:

a) do sklepów w celu zaspokojenia niezbędnych potrzeb - co jest rozumiane jako niezbędna potrzeba? A no to już zależy od humoru misiaczka, jak będzie miał zły humor to mi może powiedzieć, że wodę mam
No właśnie, a bagieciarze już lecą ze śliną na pysku.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nikt nie miałby pretensji gdyby świnie wprowadziły stan klęski żywiołowej


Dokładnie ty byś teraz szczekał w identyczny sposób, że demokrację zabierajo, że bojo się, że wybory przegrajo itp., itd. Przecież Ty się myślą nie kalasz, a jedyne na co stać twoją pustą makówkę, to korzystanie z gotowych skryptów.

- tylko się boją, bo prze***ali całą kasę na patusiarnie, która właśnie mi