Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1975
Byłem na #orlen @orlen_lite dziś, podjeżdżam pod dystrybutor chcę zatankować wysiadam szukam rękawiczek, wiecie tych foliowych takich co tam zawsze wisiały nawet jak wirusa nie było, i co? I nie ma, myślę co jest? A tam karteczka, rękawiczki dostępne przy wejściu głównym do kasy, myślę WTF, okazuję się, że ludzie kradli te rękawiczki że stacji, pytam kobiety przy kasie, naprawdę kradli? Ona mówi, proszę pana po 10 minutach od wywieszenia nie było nic, ja #!$%@?ę #!$%@? mać, ##!$%@? ludzi osiąga poziom kosmosu
#koronawirus
  • 73
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@DzonySiara: Jak to foliowe gówno kosztuje 60zł/50 par, gdzie kiedyś to były jakieś grosze. Innych nie idzie kupić a prikaz żeby do sklepu nosić jest więc ludzie prywatyzują. Można było się tego spodziewać. Pamiętam, że jak zdrożały reklamówki jednorazowe, dziadki, z Biedronki wynosili całe pakiety jednorazowek z działu owoców i warzyw xD
@DzonySiara: Pamiętam jak kilka lat temu była akcja, gdzie jabłka rozdawali za damo, po skrzynce na osobę. Co tam się działo XD

- Ja to bede miou pinć skrzynek

- Przecie Adam jusz z wami nie mieszko

- Ale je zamelduwany


Mało się tam o te skrzynki nie pobili. Gość, który tirem przyjechał z tymi jabłkami darł się "#!$%@?, odsuńcie się ludzie, dla każdego wystarczy, dajcie mi to wyładować" XD Polskie