Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1975
Byłem na #orlen @orlen_lite dziś, podjeżdżam pod dystrybutor chcę zatankować wysiadam szukam rękawiczek, wiecie tych foliowych takich co tam zawsze wisiały nawet jak wirusa nie było, i co? I nie ma, myślę co jest? A tam karteczka, rękawiczki dostępne przy wejściu głównym do kasy, myślę WTF, okazuję się, że ludzie kradli te rękawiczki że stacji, pytam kobiety przy kasie, naprawdę kradli? Ona mówi, proszę pana po 10 minutach od wywieszenia nie było nic, ja #!$%@?ę #!$%@? mać, ##!$%@? ludzi osiąga poziom kosmosu
#koronawirus
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzonySiara: wczoraj byłem w sklepie, wchodzę, pryskam ręce plynemz biorę rękawiczki i dostałem mindfucka. Zamiast rękawiczek były zwykle woreczki. Nie ogarnąłem ci tam się dzieje i wszedłem bez
  • Odpowiedz
@Mzil: Toś chyba nigdy nie był w Wielkiej Barcelonie albo Wielkim Paryżu gdzie #!$%@?ą cię w biały dzień. W każdym kraju jest patologia i złodzieje. Widzę że masz jednak silną potrzebę plucia na swój kraj.
  • Odpowiedz
@DzonySiara: to samo jest teraz we Francji, Belgii i w UK - foliowe rekawiczki jednorazowe przy dystrybutorach znikaja w pare minut od wylozenia. Nie ma zadnych, nawet do odbioru w okienku.
W czasach takich kryzysow wychodzi z ludzi najgorsza natura i jest to niezalezne od kraju.
  • Odpowiedz
Kiedyś jak pracowałem na orlenie to gdy postawiliśmy odświeżacz powietrza w damskiej toalecie po 15 minutach go już nie było.


@Banicjusz: u mnie na stacji potrafili #!$%@?ć ten metalowy podajnik do mydła xD ktoś przyszedł celowo ze śrubokrętem, zamknął się i wyniósł XDDDD
  • Odpowiedz
@arkagham: Siema, rozchorowalem się (kaszel i stan podgorączkowy) więc nie będę mógł w najbliższych dniach zapytać o te rękawiczki ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamknąłem się w mieszkaniu i nie mam zamiaru wracac do rodzinnych stron zeby nikogo nie zarazic. Wolę dmuchać na zimne
  • Odpowiedz