Wpis z mikrobloga

@Kramarz: Napisałeś:

ale czy wy wszyscy tutaj zdajecie sobie sprawę że to powoduje trwałe i nieodwracalne zmiany włókniste płuc?! Nawet przebyte bezobjawowo!

Potem rzuciłeś 3 losowe linki nie na temat, bo o ARDS - czyli o rzadkiej, najostrzejszej postaci COVID u osób starszych.

Teraz się okazuje że to
  • Odpowiedz
@Dutch: ty i poprzednicy wypowiadacie się jakbyście znali tego wirusa na wylot, i byli pewni jego "nikłych i nisko procentowych" powikłań. Gdzie absolutnie nic nie jest pewne, bo jest to coś zupełnie nowego.
Ja popieram swoje wypowiedzi poważnymi źródłami, a wy jedynie obrzucacie błotem i "uspokajacie" co samo w sobie jest złe.
Ja wole uczulać na wyrost jeżeli już, niż bagatelizować.
EOT.
  • Odpowiedz
widzę, że chyba wiesz o czym piszesz. Kojarzysz może coś w temacie tych zimnych kończyn? To może być jakoś powiązane? Pisze o tym sporo osób, ja nigdy tego nie miałem, a od tygodnia lodowate stopy i czasem dłonie. Nie twierdzę, że to wirus, ale może kojarzysz coś takiego?


@Maljevic: Sądzę, że za dużo czytasz i się tym przejmujesz, to jest bardziej objaw lękowy czy w wyniku stresu chociaż w sumie
  • Odpowiedz
@Pustulka dzięki za mądre słowa. Ogólnie to mam trochę problemy lękowe i może o to chodzi. Temperatura skakała od 36 do 37, codziennie w sumie rano mam te 37 i schodzi dopiero wieczorem, na szczęście nigdy wyżej. Żylaków nie mam, ale dość niedawno rzuciłem palenie, może to to. Całe szczęście nie siedzę sam, bo bym oszalał xD
  • Odpowiedz
@kryniu: Takie informacje w sumie są pocieszające - wszakże jesteś żyjącym przykładem tego, że można to przechorować nawet o tym nie wiedząc.
Osobiście sam z tydzień temu średnio się czułem, bolała mnie głowa, miałem 37 i ciśnienie 140/100, a na następny dzień, po wyspaniu się jak gdyby nigdy nic i winę zwaliłem na brak snu (mimo homeoffice wychodzi, że siedzę i gram dłużej niż normalnie) Czasem mnie coś ukuje w
  • Odpowiedz
@tellet: ja kminilem co to są duszności, nie mogłem sobie tego wyobrazić xD
teraz wiem, że to kłucie w klatce podczas wdechu to właśnie to XDD
  • Odpowiedz
nie jestem lekarzem, ale z tego co widzę to ta kwarantanna którą mamy nic nie da, wróci to i będziemy liczyć ofiary w setkach tysięcy rocznie, aż nie pojawi się szczepionka, poumierają ci najsłabsi mówiąc wprost
  • Odpowiedz